Czy to ciąża?

napisał/a: Gracee 2013-08-19 22:27
Jeśli nasienie nie wydostało się z prezerwatywy to ciąży nie będzie. Nie nakręcaj się że jest bo przez stres będzie spóźniała się miesiączka i znów będziesz przechodziła to co kiedyś.
napisał/a: Marlenka29 2013-08-19 22:42
Wiem ale boję się ze spózni mi się okres bo wróciłam z nad morza też i wtedy już chyba na maxa się nakręcę .Ale jak było trochę lużniejszę przy nasadzie to ten płyn nie wydostał się? Wytrysk nastąpił nie we mnie. I te plamienia mnie też martwią :( już w tamtym roku byłam z tym u lekarza i usg mi robił i niby wszystko ok.
napisał/a: laven 2013-08-20 07:39
Witajcie, przeczytałam wczoraj ok. 100 stron.
Wikam, podziwiam Ciebie za cierpliwość :)
Marlenka, czemu co miesiąc wkręcasz sobie coś, czego nie ma. Idź do ginekologa po alternatywną antykoncepcję, Ty się wykończysz.

Moja historia? Taka jak większości Was.
Mam synka 6letniego. Z mężem staramy się o dzidzię. To dopiero 3 cykl. Ja oczywiście chciałabym by już, ale to nie takie proste. Po odstawieniu tabletek, po 28 dniach mialam okres, kolejny cykl po 25. Teraz mija 26 dzień. W czwartek i piątek szalały mi hormony, chodziłam wściekła jak osa, boli podbrzusze, piersi i co dziwne mam wielka ochotę na seks, akurat tego dawno już nie miałam. W trakcie owulacji i okresu zdarzało się, ale nie tak mocno jak teraz. Mam biały śluz. W sobotę rano zrobiłam test, oczywiście negatywny. Temperatura utrzymuje się na 37,0.
W piątek, jak nie dostanę @ zrobię test. Po co to piszę? Może muszę się wygadać, usłyszeć potwierdzenie? Tak.
Pozdrawiam serdecznie!
napisał/a: Marlenka29 2013-08-20 18:48
???? :(
napisał/a: Gracee 2013-08-21 19:11
Marlenka29 napisal(a):Wiem ale boję się ze spózni mi się okres bo wróciłam z nad morza też i wtedy już chyba na maxa się nakręcę .Ale jak było trochę lużniejszę przy nasadzie to ten płyn nie wydostał się? Wytrysk nastąpił nie we mnie. I te plamienia mnie też martwią :( już w tamtym roku byłam z tym u lekarza i usg mi robił i niby wszystko ok.

Jeśli nasienie się nie wydostało to możesz być spokojna, a poza tym wytrysk był poza tobą więc po co te niepotrzebne nerwy?
laven napisal(a):
Moja historia? Taka jak większości Was.
Mam synka 6letniego. Z mężem staramy się o dzidzię. To dopiero 3 cykl. Ja oczywiście chciałabym by już, ale to nie takie proste. Po odstawieniu tabletek, po 28 dniach mialam okres, kolejny cykl po 25. Teraz mija 26 dzień. W czwartek i piątek szalały mi hormony, chodziłam wściekła jak osa, boli podbrzusze, piersi i co dziwne mam wielka ochotę na seks, akurat tego dawno już nie miałam. W trakcie owulacji i okresu zdarzało się, ale nie tak mocno jak teraz. Mam biały śluz. W sobotę rano zrobiłam test, oczywiście negatywny. Temperatura utrzymuje się na 37,0.
W piątek, jak nie dostanę @ zrobię test. Po co to piszę? Może muszę się wygadać, usłyszeć potwierdzenie? Tak.
Pozdrawiam serdecznie!

Wykonaj test na około 18 dni po stosunku, wówczas będzie on wiarygodny. Powodzenia
napisał/a: Marlenka29 2013-08-21 19:17
Gracee ale dlaczego mam te dziwne upławy od poniedziałku. Jeden dzień mam brązowe na wkładce i juŻ myślę ze to miesiączka będzie na drugi dzień czysty śluż :( nasienie się nie wydostało i mąż wyciągnął zaraz przed . Wiec myślisz że szanse na ciąże zerowe ?
napisał/a: Gracee 2013-08-21 19:37
Marlenka29 napisal(a):Gracee ale dlaczego mam te dziwne upławy od poniedziałku. Jeden dzień mam brązowe na wkładce i juŻ myślę ze to miesiączka będzie na drugi dzień czysty śluż :( nasienie się nie wydostało i mąż wyciągnął zaraz przed . Wiec myślisz że szanse na ciąże zerowe ?

Nie napiszę, że szanse są zerowe bo 0% szans na ciąże jest w przypadku braku współżycia. Niemniej jednak fakt jest taki, że niepotrzebnie się nakręcasz. Plamienie może świadczyć np. o nadżerce, zaburzeniu hormonalnym i ewentualnie o implantacji. Piszesz, że w poprzednim cyklu miałaś też plamienie i w tym też coś się dzieje ale tym razem tak jak w poprzednim wcale nie musi to świadczyć o ciąży. Zrelaksuj się :)
napisał/a: Marlenka29 2013-08-21 21:12
Gracce ale myslisz że może to być ciąża? Wybacz ze tak męczę ale bardzo się stresuje :(
napisał/a: wikam2 2013-08-21 21:49
laven napisal(a):
Wikam, podziwiam Ciebie za cierpliwość :)


O wow....dzięki :)))))))) Poważnie - bo bardzo obnizyłam frekwencję :D

laven napisal(a):Moja historia? Taka jak większości Was.
Mam synka 6letniego. Z mężem staramy się o dzidzię. To dopiero 3 cykl. Ja oczywiście chciałabym by już, ale to nie takie proste. Po odstawieniu tabletek, po 28 dniach mialam okres, kolejny cykl po 25. Teraz mija 26 dzień. W czwartek i piątek szalały mi hormony, chodziłam wściekła jak osa, boli podbrzusze, piersi i co dziwne mam wielka ochotę na seks, akurat tego dawno już nie miałam. W trakcie owulacji i okresu zdarzało się, ale nie tak mocno jak teraz. Mam biały śluz. W sobotę rano zrobiłam test, oczywiście negatywny. Temperatura utrzymuje się na 37,0.
W piątek, jak nie dostanę @ zrobię test. Po co to piszę? Może muszę się wygadać, usłyszeć potwierdzenie? Tak.
Pozdrawiam serdecznie!


Masz 6 letniego synka...czyli nastolatką już nie jesteś ;) Ja mam 29 lat, nigdy nie chciałam drugiego dziecka, ale...wydoroślałam, dojrzałam, jakoś specjalnie teraz przed nim się nie wzbraniam. O zabezpieczenie szczególnie nie dbam...I co? NICO :D A to nawet dowciapne bo w pierwszą ciąże zaszłam za pierwszym(i ostatnim) strzałem i to pod koniec krwawienia.
Niestety tak to już jest, że kobiety chcące/nie uciekające na coś takiego prostego jak "głupia" ciąża czekają i czekają...:/
U Ciebie to teoretyczmie dopiero 3 cykl i AŻ dopiero 3 miesiąc bez brzdąca ;) Ale powiedz teraz dostniesz już 4 okresu naturalnego?
Od krwawienia Z ODSTWIENIA ile było tych normalnych i jaką miały ilość dni?
napisał/a: wikam2 2013-08-21 21:51
Marlena w odpowiedzi na pw powiem co Gracee to nie ciąża....no hej kobieto!!!!!!!!!!!!!!! :)
napisał/a: laven 2013-08-21 22:11
Wikam, w pierwszą ciążę zaszłam w 2 cyklu po odstawieniu. Teraz byłby 4 cykl, pierwszy był 28 dc, 2gi - 25, 3ci - 28, w ten piątek powinnam dostać @. Dzisiaj miałam typowy ból @, ale nic nie poleciało, wkładkę mialam troszke brudną, takim lekko brązowym śluzem. Tego akurat nigdy wcześniej nie miałam.
Co do sprawiedliwości na tym świecie zgadzam się z Tobą. Kobiety, które chcą, często mają problem z zajściem.
napisał/a: Marlenka29 2013-08-21 22:21
Wikam słonko a jak myślisz o tych plamieniach od pon co pisałam że raz mam raz nie dziś np na wkładce miałam czysto ale jak głebiej się podtarłam to była brudna krew.