Czy to ciąża?

napisał/a: Lola70 2013-04-17 21:35
hm najpierw musiałabym też w nią jakoś zajść a nie miałam kontaktu z nasieniem, z preejakulatem też raczej nie.Tylko spanikowałam przy tym całym zamieszaniu już. Ból piersi też nie jest stały, pojawia się co jakiś czas, nabrzmiałe też nie są specjalnie. Muszę się chyba jednak przejść do lekarza. Dzięki za pomoc ;)
napisał/a: Gracee 2013-04-18 07:38
Jeśli nie było styczności nawet z preejakulatem to bolesność piersi może być spowodowana zaburzeniami hormonalnymi np. progesteronem może prolaktyną.
napisał/a: Lola70 2013-04-18 13:50
Ostatni cykl rownież miałam trochę zaburzony wiec to możliwe.
Wczoraj praktycznie ustalo juz krwawienie miesiaczkowe a dzisiaj zauważyłam ze sluz jet bardzo wodnisty. Możliwe ze zaraz po okresie zaczął mi sie okres plodnosi czy to sie wyklucza? W sumie gdybym liczą cykl od samego początku plamienia to był by dzisiaj jakiś 13dc.. Wtedy mogłabym piersi tłumaczyć owulacja.
napisał/a: Gracee 2013-04-18 14:13
Jest możliwe by od razu po miesiączce były dni płodne, wszystko zależy od tego jak długi będzie obecny cykl. Przy krótkich cyklach dni płodne mogą zacząć się pod koniec trwania krwawienia.
napisał/a: Lola70 2013-04-24 14:00
To jeszcze ja z jednym pytaniem. Ból ustal ale i tak przeszłam sie do lekarza.(wyszlo ze zaburzenia hormonalne i PCOS). Jednak bardzo chamsko Pan doktor tylko na mnie warczał a na pytanie o możliwość ciąży powiedział ze to ja powinnam to wiedzieć wiec wspaniale.
W każdym razie jeśli około miesiąc po zbliżeniu on tam nic niepokojącego nie zobaczył to nic nie ma.Ggrubość endometrium to 6,85mm wiec domyślam sie ze to jednak była normalna miesiaczka?
napisał/a: Gracee 2013-04-24 19:13
Lola70 napisal(a):W każdym razie jeśli około miesiąc po zbliżeniu on tam nic niepokojącego nie zobaczył to nic nie ma.Ggrubość endometrium to 6,85mm wiec domyślam sie ze to jednak była normalna miesiaczka?

Taka grubość endometrium świadczy o tym, że jesteś po miesiączce, a nie o ciąży. Zresztą ciąży się nie diagnozuje po grubości endometrium, gdyż może być ono powyżej normy w określonej fazie cyklu i może to świadczyć o chorobie a nie o ciąży.
napisał/a: Marlenka29 2013-06-30 10:00
Witam.
Ile dni po spodziewanej miesiączce test ciążowy będzie wiarygodny ? i Betę jak bym chciała zrobić to kiedy?
napisał/a: Gracee 2013-06-30 13:52
Marlenka29 napisal(a):Witam.
Ile dni po spodziewanej miesiączce test ciążowy będzie wiarygodny ? i Betę jak bym chciała zrobić to kiedy?

Wszystko zależy od tego kiedy doszło do zapłodnienia. Jednym wyjdzie test pozytywny w dniu spodziewanej miesiączki innym 1-2 dni po, a jeszcze innym 5 i więcej dni później. Najlepiej test domowy wykonać 16-18 dni po stosunku podczas którego mogło dojść do zapłodnienia. Betę można zrobić około 2 dni wcześniej.
napisał/a: Marlenka29 2013-08-18 23:21
Witam kochane kobietki.
Tak więc mam pytanko. Czy jeśli prezerwatywa była trochę lużna przy końcu członka (nie wiem dlaczego tak było ze 3 razy bo prezerwatywy kupiłam te co zawsze) , ale mąż nie skończył we mnie tylko wcześniej wyjął i ogólnie prezerwatywa nie była uszkodzona ,ani nie spadła, tylko nie była obcisła jak zawsze ale lużniejsza, czy mogę przez to zajść w ciążę? Miesiączkę mam dostać 23.08 .Ale ogólnie coś mi się dzieje z miesiączką bo w tamtym miesiącu plamiłam tydzień przed miesiączką póżniej miałam miesiączkę ,a teraz wczoraj miałam brązowe upławy i dziś już nic nie mam,a od wczoraj czuję ból brzucha...:(
napisał/a: Marlenka29 2013-08-19 20:52
Bardzo proszę o pomoc :(
napisał/a: Gracee 2013-08-19 21:09
Marlenka29 napisal(a):Witam kochane kobietki.
Tak więc mam pytanko. Czy jeśli prezerwatywa była trochę lużna przy końcu członka (nie wiem dlaczego tak było ze 3 razy bo prezerwatywy kupiłam te co zawsze) , ale mąż nie skończył we mnie tylko wcześniej wyjął i ogólnie prezerwatywa nie była uszkodzona ,ani nie spadła, tylko nie była obcisła jak zawsze ale lużniejsza, czy mogę przez to zajść w ciążę? Miesiączkę mam dostać 23.08 .Ale ogólnie coś mi się dzieje z miesiączką bo w tamtym miesiącu plamiłam tydzień przed miesiączką póżniej miałam miesiączkę ,a teraz wczoraj miałam brązowe upławy i dziś już nic nie mam,a od wczoraj czuję ból brzucha...:(

Nie masz się czego obawiać skoro wytrysk nastąpił poza tobą i prezerwatywa nie pękła ani nie zsunęła się. Na końcu prezerwatywy musi być troszeczkę luzu by miało gdzie zgromadzić się nasienie. Ból brzucha zapewne świadczy o zbliżającej się miesiączce. Plamienia mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi lub nadżerką.
napisał/a: Marlenka29 2013-08-19 21:47
ale na końcu tz przy nasadzie członka ,jak się zakłada prezerwatywę