Czy to ciąża?

napisał/a: Gracee 2013-04-03 18:29
Marlenka29 napisal(a):Grecce ale mi pomagasz naprawdę jestem Ci wdzięczna .... psychicznie mam dość tego czekania i dziś cały dzień mnie bolał brzuch ale z córką w ciąży jak byłam tez mnie bolał jak na miesiączkę :(

Ja życzę Ci aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli. Powtórzę jeszcze raz byś się nie nakręcała bo to do niczego dobrego nie prowadzi tylko do niepotrzebnej frustracji. Takie bóle pewnie miałaś wcześniej przed miesiączkami tyle tylko, że nie zwracałaś na nie uwagi.
Ja osobiście dodam od siebie, że ja co miesiąc odczuwam u siebie bóle podbrzusza z tym, że ja jestem w odwrotnej sytuacji niż Ty bo ja bardzo chciałabym być w ciąży i jak na razie od poronienia nie jest mi dane w niej być.
napisał/a: Marlenka29 2013-04-03 19:48
Przykro mi Grecce :((......Jakoś dziwnie jest czasem na tym świecie bo Ci co nie chcieli by jeszcze, często wpadają a Ci co chcą nie mogą czasem przez długi czas ale na to już nic nie poradzimy...Ja 8 lat temu szybko zaszłam w ciąże i Tobie życzę z całego serca abyś to Ty była w ciąży a ja dostała miesiączkę właśnie jadę zapalić znicz na 8 rocznicę śmierci Papierza i tam się pomodlę abyś była w ciąży :)
napisał/a: Gracee 2013-04-03 20:34
Życie niestety nie jest takie jakie chcemy i czasem potrafi płatać niezłe figle... Zobaczysz dostaniesz miesiączkę :)
Dziękuję:*
napisał/a: Marlenka29 2013-04-03 22:28
Gracce zawsze jak będę w kościele, co niedziela nie chodzę co prawda.. ale chodzę :) to będę pamiętać o Tobie i myślę że w najbliższym czasie zajdziesz w ciążę bo Bóg nas wysłucha :) Podobna Wiara czyni cuda :))) mogłabym dużo napisać że to prawda .. ale niekoniecznie to dobre miejsce ;))) Ważne aby się nie poddać bo czasem poddajemy się w momencie gdy jesteśmy prawie na szczycie ;))). Zapewne Cie jeszcze pomęczę moją paniką ale dziękuje Ci bardzo za wsparcie psychiczne :).........
napisał/a: Gracee 2013-04-04 13:33
Marlena jeszcze raz dzięki :))) Tu musimy trzymać się tematu, a inne rozmowy to ewentualnie na PW lub w luźnych rozmowach.
A jeśli chodzi o Ciebie to nie mam pojęcia co jeszcze napisać byś się uspokoiła.
napisał/a: Marlenka29 2013-04-05 18:44
Miesiączki jeszcze nie ma i zaczeły boleć mnie piersi a rzadko bardzo mnie bolą na miesiączkę :(
napisał/a: Gracee 2013-04-05 20:38
Ból piersi nie znacz, że na pewno jesteś w ciąży. Prawdopodobnie to zwykły PMS :)))
napisał/a: Justti :* 2013-04-06 01:42
10 tego wizyta u ginekologa. Już nie mogę się doczekać... mam nadzieję, że potwierdzi wynik testów :)
napisał/a: wikam2 2013-04-06 21:06
Powodzenia ;))))

Marlena odpisałam na pw.
napisał/a: Marlenka29 2013-04-08 20:16
Dziękuję ogromnie za pomoc psychiczną i fachowe porady. Dostałam dziś miesiączkę :)
napisał/a: Gracee 2013-04-08 22:17
To dla Ciebie super:) Przyszła dokładnie jak w zegarku :)
Mówiłyśmy, że miesiączka przyjdzie.
napisał/a: Marlenka29 2013-04-08 22:23
Bardzo mi pomogłyście bo bym ześiwirowała :) Myślę że jak pojawia się miesiączka to w ciąży nie jestem ?