Czy to ciąża?

napisał/a: Marlenka29 2013-03-25 22:41
Dzięki Gracce dużo dały mi twoje odpowiedzi tak wiec staram się nie stresować i czekać cierpliwie do miesiączkę bo ciąże żadnej nie będzie bo z jakim sposobem :). A powiec mi czy przy stosunku przerywanym jest duże ryzyko ciąży?
napisał/a: Gracee 2013-03-26 07:29
Nie wiem jakie jest ryzyko ciąży podczas stosunku przerywanego. Jest dużo osób które tak współżyją i do ciąży nie dochodzi, a gdy zaczynają starania to udaje się zajść w pierwszych cyklach starań, więc problemów z poczęciem nie mają. Nie doszukuj się możliwości ciąży u siebie bo zwariujesz. Partner nie skończył w środku, mieliście prezerwatywę, która była pęknięta u góry ale ile też mogło w niej być preejakulatu - znikoma ilość i mało prawdopodobne by wydostała się na zewnątrz. Nie wiem co mam jeszcze napisać by Cię uspokoić.
Wiem, że mi łatwo napisać bo nie jestem na Twoim miejscu ale czekaj spokojnie na @ i nie daj się zwariować. Pamiętaj, że stres może wydłużyć cykl.
Powodzenia.
napisał/a: Marlenka29 2013-03-26 07:46
Dzięki Gracce naprawdę bardzo mnie uspokajasz i już coraz mniej wmawiam sobie ze mogę być w ciąży,ale chyba organizm czuje mój stres bo ciągle się żle czuje, i brzuch mnie boli oraz jestem taka rozbita aż córka mi się pytała co mi jest bo jestem jakaś inna :( a test z krwi tez najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki mogę zrobić?
napisał/a: Gracee 2013-03-26 08:07
Jak też w dniu spodziewanej miesiączki o ile nie przyjdzie u Ciebie to będzie 30 dc. bo pisałaś, że cykle masz 28-30 dniowe.
napisał/a: Marlenka29 2013-03-26 09:56
To z krwi wcześniej nie da się zrobić? okres przypada mi na 8-10 z moim obliczeń
napisał/a: wikam2 2013-03-26 10:23
Test sikany - 19 dni po stosunku, test z krwi 4 dni wcześniej. Nie ma sensu iśc i płacić przed datą miesiączki bo zawsze zostanie lekka niepewność.
napisał/a: Marlenka29 2013-03-26 10:32
Witaj wikam a Ty co myślisz o mojej sytuacji?
napisał/a: Marlenka29 2013-03-26 15:32
?? Wikam zezłościłaś się na mnie?
napisał/a: akna3 2013-03-26 16:27
Witam
W sobote, to jest 23 marca powinnam dostać okres, jednak go nie dostałam. Miesiączkuje regularnie co miesiąc ewentualnie jeden dzień opóźnia mi się ale to rzadko. Wczoraj miałam lekkie plamienia które były brązowe i ciut czerwone. Dzisiaj rano plamienia się powtórzyły jednak na są już bardziej mocne, takie jak okres. Jednak przychodzi już wieczór i prawie już "okresu" nie ma. Piersi sa nabrzmiałe i trochę bolą. Dziś miałam bóle podbrzusza. Czy mogę być w ciąży? bardzo bym tego chciala i nie wiem co sadzic o tym. Test chce zrobić dopiero pod koniec tygodnia tylko nie wiem czy jest sens?
Pozdrawiam, Ania
napisał/a: aazz7 2013-03-26 17:41
Test planujesz na koniec tygodnia, więc wynik jego będzie wiarygodny.
Cóż takie małe plamienia mogą być dowodem tego, że to taki skąpy okres albo, że okres tuż tuż. Patrząc jeszcze na te bóle. Nikt nie może Ci tego przez komputer powiedzieć.
Życzę Ci upragnionych dwóch kresek.
Pozdrawiam
Pochwal się dobrym wynikiem.
napisał/a: Gracee 2013-03-26 20:44
Aniu jeśli staracie się z partnerem o dziecko i od owulacji lub stosunku minęło min. 16-18 dni to może warto wykonać test. Ponadto jesteś już po terminie miesiączki. Jeśli udało się zajść w ciążę to warto o tym wiedzieć gdyż takie plamienia nie są bezpieczne zwłaszcza na samiutkim początku ciąży.
napisał/a: Marlenka29 2013-03-27 07:48
Ciągle myślę że jestem w ciąży dziś nawet spać nie mogłam :((