CZY tO Ciaza ??

napisał/a: sandra19899 2007-09-23 09:54
witam uprawialam sex 1 sierpnia pare godzin po stosunku dostalam okres trwal normalnie ok 5 dni .od 16 sierpnia mam temerature mierze ja pod jezykiem ciagle ok 37 stopni nie wyzej . podejrzewalam ciaze ale zrobilam 3 testy 1 14 sierpnia drugi 28 sierpnia wyszly negatywnie . 1 wrzesnia dostalam okres ale byl bardzo skapy . inny . zeby sie upewnic ponownie zrobilam test 2 dni temu znow pokazal wynik negatywny a to by byl juz 6 tydzien wiec czy mogol sie mylic : ( nie mam zadnych innych objawow jesli by to byla ciaza tylko ta temperatura . Nie wiem z czego ta temeratura w dzien tego skapego okresu temperatura nie spadla moze to jakis stan zapalny prosze o odpowiedz i Z Gory bardzo dziekuje
napisał/a: millenka1 2007-09-23 12:53
Zrobiłaś tyle testów ciążowych,że to napewno nie ciąża!!
Zresztą kochałaś się w niepłodny dzień!

A napewno dobrze wkładasz termometr pod język? (pod kątem,nie zaciskając zębów,przez 8 minut)
I czy nie jest on zbyt zimny?
Bardzo istotną sprawą jest to, aby tempkę mierzyć zawsze o tej samej porze (rano, najlepiej przed 7:30), przed wstaniem z łózka, tym samym dobrze strzępniętym termoetrem.

Tempetatura zawsze wzrasta o pare kreseczek od owulacji do dnia kolejnej miesiączki.

Moim zdaniem nie jesteś w ciąży.
napisał/a: sandra19899 2007-09-23 14:42
dziekuje za odpowiedz:* no tak ale dawniej nie mialam temeratury a zeby sie utrzymywala az tyle czasu:( aj
napisał/a: Kasienka84 2007-09-24 09:05
Nie jesteś w ciąż. miałaś już dwie miesiączki od stosunku więc nie mogłaś być w ciąży, a krótszy okres czy też podwyższona temp t moze byc z powodu infekcji czy zwyczajnie stresu
napisał/a: Lalunaa 2007-09-30 15:53
polecam udac się do lekarza peirwszego kontaktu i powiedziec o utrzymującej sie temp. moze wskazyac na jakis toczacy sie w organizmie stan zapalny. lekarz zleci Ci odp badania.