czy to choroba psychiczna? zmieniona osobowość, zaniki pamię

napisał/a: dianula184 2013-07-16 13:24
witam, mam problem odnosnie przyszlego męża. Dzieje sie to juz od tygodnia. Moj narzeczony wyjezdza gdzies, nie pamięta co robił całymi dniami, wtedy gdy ''podróżuje''. Rozmawia ze mną, raz gdy jest sobą, raz jako ktos inny. Zmiany te trwały przecietnie kilkanascie minut. Wyjątkami jest własnie podróż sprzed tygodnia, dwudniowa z dala od domu, do miejsca z ktorym zwiazany jest emocjonalnie, i podróż terazniejsza. Od piątku nikt nie wie co sie z nim dzieje. Ostatnia nasza rozmowa była prawie normalna. Powiedzial nawet ze kocha. Wczoraj dostalam od niego tylko nagranie na poczte , abym sie odwaliła od niego i od.. jego dziewczyny? Przeciez jego dziewczyną jestem ja. Nigdy wczesniej nic takiego mu sie nie zdarzało, a my nie kłóciliśmy sie zbyt często.Nie daje znaku życia rodzinie, kolegom, mi. Przez ostatni tydzien raz był sobą raz nie, zmieniał mu sie nawet ton głosu wtedy gdy nie byl soba, a o sobie mowil w liczbie trzeciej. Moj narzeczony mial w ostatnim czasie bardzo duzo problemów,w sumie wszystko naraz zwaliło mu sie na głowe. Ma chyba tez problem w sobie dotyczący jego dziecinstwa. Byłam tez jakby to nazwac... zdziwiona tym,że jakos to znosi, trwałam też przy nim wiernie, gdy wszyscy sie od niego odwrócili, ja byłam, wspierałam, kochałam. Czy możliwe jest nagłe zmienienie sie w kogoś innego? Nie pamiec nawet 3dniowej ''podrózy''? Sam przed ostatnim zniknieciem błagał mnie o pomoc, bo jak mówił : bez ciebie nie dam rady, cos złego dzieje sie w mojej głowie. Pozniej nie chcial isc 2 raz do lekarza. Co mu może byc? czytalam dużo o zmienionej tożsamosci, zaburzeniach dysocjacyjnych. Jego mama rownież cos zauwazyla.Tak starsznie sie boje, że on jest chory. Nagle z dnia na dzien mnie znienawidzil, bez powodu. Prosze o pomoc. Czy to mija? Czy on juz zawsze bedzie ''kims innym ''? Czy bez powodu zaczal mnie nienawidziec, gdy jeszcze dzien wczesniej wszystko było idealnie?I dlaczego jego nienawisc skierowana jest do mnie? Do najblizesz mu osoby prócz matki?
napisał/a: WolskiKamil 2013-07-24 17:54
Może ktoś bliski go kiedyś skrzywdził i teraz się przed tym broni? Jeśli uda Ci się z nim nawiązać kontakt i sprawa się wyjaśni, warto wybrać się do psychologa lub do psychiatry, bo problem brzmi poważnie.
----
Zazwyczaj polecam System Afirmacji Hepika http://hepika.pl