czy takie dolegliwosci moze dawac zab?

napisał/a: tosiaaa-91 2015-05-08 10:00
zaczne od tego ze mam zepsuta lewa dolna osemke. boli mnie brawa strona zuchwy. niewiem czy to nie od osemki ktora rosnie na raty. malo tego pod koniec dnia boli mnie juz cala glowa i sztywnieje mi kark. nie pomaaja mi zadne proszki przeciwbolowe. pomaga mi hydroksyzyna bo wtedy sie luzuje i lepiej sie czuje. niestety na drugi dzien jest to samo. a Nad ranem mam mega niesmak w ustach jakiejs ropy czy cos. wtedy bardzo mnie muli w zaladku .czy ta osemka moze powodowac takie doleliwosci?
napisał/a: piotrosiama 2015-05-08 10:11
Oczywiście że może - kiedy masz wyznaczoną wizytę u dentysty ?
napisał/a: tosiaaa-91 2015-05-08 10:26
na 21.05.2015. najlepsze jest to ze dolegliwosci bolowe sa na tyle silne ze nie moge uprawiac sportu, nie moge podjac pracy. Bol wyklucza mnie z zycia. od bolu nabawilam sie nerwicy. Najpierw byl bol. potem niemoci nerwica. i zab jak sobie rosnie to boli, nie rosnie to nie boli. przez rok przytylam 25 kg.
napisał/a: AnnaMi38 2015-05-12 10:55
A nie próbowałaś wizyty u lekarza pierwszego kontaktu. Do 21 maja jeszcze sporo czasu.
napisał/a: tosiaaa-91 2015-05-12 11:49
niestety lekarze 1 go kontaktu rozkladaja przede mna rece i daja tylko kolejne leki przeciwbólowe.
napisał/a: piotrosiama 2015-05-12 18:42
Nie rozumiem dlaczego masz iść do dentysty z bólem dopiero 21.05. !!!
napisał/a: Krzysztof11 2015-09-28 09:33
Według mnie to nie ma problemu, żebyś się przeszedł do dentysty. Jeśli jesteś z okolic śląskiego, to polecam leczenie kanałowe Gliwice w tym miejscu: http://vita-dent.gliwice.pl/endodoncja/ To bardzo dobry dentysta, który zna się na rzeczy i ma dobry sprzęt. Według mnie opłaca się zapłacić, by usługa była dobrze wykonana. Do tej dentystki mam całkowite zaufanie...
napisał/a: dynamical 2015-11-09 08:45
dokładnie tak, zgadzam się z tym w 100%. z bólem zęba trzeba iść od razu, a jak dentysta cie nie chce przyjąć to poszukaj kogoś innego. Ja np. mogę polecić stomatolog Gliwice: http://vita-dent.gliwice.pl/ Jeszcze mi się nie zdarzyło, że jak coś się działo nie tak i cokolwiek mnie bolało to mnie nie przyjęła i wyznaczała terminy nie wiadomo kiedy
napisał/a: dixit 2016-02-08 11:16
Jak najbardziej ząc może byc powodem takiego dyskomfortu. Wedlu g mnie powinnaś jak najszybciej udać się do dobrego dentysty. Moge ci polecić sprawdzonego stomatologa z okolic Tychów. Jakbyś potrzebowała, podaje linka: http://www.endo-medica.pl Chodzimy tam z calą rodziną;)
napisał/a: MissQ 2016-02-23 11:10
z bólem to na fundusz przyjmują bez kolejki
napisał/a: Madonna18 2016-03-13 21:49
tkie dolegliwości moze dawać Ci wyżynająca sie ósemka , ja Ci powiem tak , jeśli masz take bóle , to jako pacjenta bólowego powinni Cie przyjąć odrazu bez kolejki i to w dniu w którym ty do nich przychodzisz i to niezależnie od tego czy to jest fundusz czy prywatny gabinet , dentysta ma cie obowiązek przyjąć jako pacjenta bólowego , miałam dokłądnie to samo , dostałam dalacin c 300 na stan zapalny , potem mi usuwali ósemke , ona to juz wgl byla całkowicie zatrzymana , trzeba było dziąsło rozcinac itd. I ja bym jej nie leczyla juz kanałowo , ona i tak będzie ci sie psuć. Ja z kolei z gabinetów u siebie w mieście polecam stomatologie cichoń, a ( bardzo dobrzy i kompetentni dentyści).aa i wgl jak pojdziesz ( a właściwie poszłaś ) do dentysty to jestem ciekawa czy mialas zrobione zdjęcie panoramiczne , a musi byc ono zrobione by zobaczyc dokladnie jak ta ósemka Ci rośnie .
napisał/a: Madonna18 2016-03-13 21:51
i jeszcze jedno , przy dalacinie zwłaszcza przy nim trzeba koniecznie pamietac o probiotykach , bo dalacin jest bardzo mocnym antybiotykiem