Czy niezabezpieczony stosunek podczas owulacji

napisał/a: Nulla 2006-11-02 15:23
... zawsze kończy się ciążą? Bo ja właśnie taki odbyłam, miesiączka się nie
pojawiała w wyznaczonym terminie, ale test ciążowy wyszedł negatywnie (był
robiony 2 dni od spodziewanego okresu). Boli mnie dół brzucha i sutki. Jeśli
więc nie ciąża to co?
napisał/a: plb1985 2006-11-02 16:16
oczywiście, że nie zawsze
testy też nie wychodzą za każdym razem...
może do ginekologa? albo na hcg z krwi (test ciążowy, ale chyba bardziej czuły)
napisał/a: Madonna 2007-11-13 21:02
Przeciętnie zdrowa para ma 40% szans na zajście w ciążę po współżyciu w okresie płodności.
Są pary obdarzone dużą płodnością i małą. Nie przekonasz się, do której grupy należysz, dopóki nie zaczniesz się starać o dziecko.
napisał/a: AIR90 2007-12-18 23:31
Mam pytanie... mianowicie miałem przypadek stosunku niezabezpieczonego tzn. pękła mi prezerwatywa... co prawda zorientowałem się przed wytryskiem ale mam pewne obawy co do kropelkowania... jakie są szanse że nie będzie ciąży i co ewentualnie zapobiegawczo powinno być w tej sytuacji zastosowane... Bardzo proszę o możliwie jak najszybszą odpowiedź... z góry dziękuje...
napisał/a: insomnia1 2007-12-23 19:11
w tym przypadku zapobiegawczo to mozna juz tylko tabletke 'po', ale teraz to juz i tak za pozno.. zreszta powoduje takie wynieszczenia w organizmie, ze jesli facet nie skonczyl w tobie, to lepiej jej nie brac. jak wiadomo plemniki sa juz w plynie wydzielajacym sie przed sperma, takze prawdopodobienstwo jest, a jakie to juz zalezy od waszego 'szczescia' :) ja bym ci radzila dla pewnosci isc do ginekologa. osobiscie nie ufam testom ciazowym, bo nieraz sa zwodzace.