Czy możliwe jest zapłodnienie 1-2 dni po okresie?

napisał/a: marek123452 2012-09-30 11:54
Wtam
Mam do was pytanie, czy możliwe jest zapłodnienie kobiety jeśli początek okresu miała 9 września, a koniec przypadł wg niej na 15 września bądz 14. Cykle z tego co mi mówiła ma regularne 28 dni powiedziała że czasem 1 lub 2 dni sie jejspoźni bądź wcześniej ma , poprzednią miesiączkę miała 12 Sierpnia, a wczesniej chyba 13 lipca.

Opis całej sytuacji.

15 Września wieczorem .Dziewczyna stymulowała mojego członka, doszło do wytrysku poza okolicami jej rąk i ciała.Członka schowałem w bielizne, jednak po około 3 godzinach, lub 2 tak koło północy.Tym członkiem dotknałem 2 razy dosłownie na 3 sek jej zewnętrznych warg sromowych.Tak po nich delikatnie przejechałem.Nie miałem zsuniętego napletka z żołędzia.Członek był suchy, napewno nie było na nim nasienia , a preejakulatu nie wiem ale raczej także .Potem dziewczynie zrobiłem tzw palcówke, czystą ręką na której nie było nasienia.

Jest możliwe zapłodnienie???
napisał/a: delinka79 2012-09-30 14:48
w medycynie jak w kinie wszystko jest możliwe a na serio ryzyko prawie zerowe jak się takich rzeczy nie wie to po co sie brać za seks
napisał/a: magdaaGdynia 2012-09-30 15:05
Dokładnie, zgadzam się z delfinka79. Poza tym jak można nie umyć swojego penisa po osiągniętej erekcji i "chować w bieliznę".
napisał/a: wikam2 2012-10-01 18:39
A ja tylko dodam, że tak praktycznie zapłodnienie po okresie JEST możliwe bo kobieta może był płodna. To tak na przyszłość.
napisał/a: marek123452 2012-10-03 20:19
A w tej sytucaji opisanej wikam przeze mnie, jest taka szansa???
napisał/a: wikam2 2012-10-03 22:05
Nie :)
napisał/a: marek123452 2012-10-07 11:55
Rozumiem wikam i dziękuje za odpowiedż.

A mam jeszcze jedno pytanie.
Mianowicie czy to prawda, że w pochwie u jej wejścia jest środowisko kwaśne, które zabija plemniki.Dopiero głębiej są warunki sprzyjające nasieniu.
Bo spotkałem sie z takim stwierdzeniem na innch forach.

Kolejna rzecz , jeśli np mając preejakulat na dłoni, lub nasienie.Dotyka się zewnętrznych warg sromowych jest możliwość zapłodnienia?.Inaczej mówiąc, czy możliwe jest zapłodnienie bez penetracji, czy to palcem, lub członkiem, lecz z nasieniem albo preejakuatem na samych narżądach rozrodczych kobiety, ale na ich zewnetzrnych stronach.
Pytam, dlatego bo na innych forach róże są informacje na ten temat.
napisał/a: wikam2 2012-10-10 17:41
marek12345 napisal(a):
Mianowicie czy to prawda, że w pochwie u jej wejścia jest środowisko kwaśne, które zabija plemniki.Dopiero głębiej są warunki sprzyjające nasieniu.
Bo spotkałem sie z takim stwierdzeniem na innch forach.


Ogonki plemników zaczynają działać a tym samym zaczynają się poruszać tylko w sluzie płodnym. W organizmie kobiety żyją tylko w odpowiednich warunkach. I teraz tak : kobieta jest płodna jakąś tam część dni w ciągu cyklu. U niektórych śluz płodny można znaleźć tylko przy szyjce macicy u innych on znajduje się na całej długości pochwy. Czasem zatem nawet jak ma się dni płodne nalezy odbyć pełen stosunek aby plemniki dotarły gdzie trzeba i znalazły się w odpowiednim dla siebie środowisku.

marek12345 napisal(a):Kolejna rzecz , jeśli np mając preejakulat na dłoni, lub nasienie.Dotyka się zewnętrznych warg sromowych jest możliwość zapłodnienia?.Inaczej mówiąc, czy możliwe jest zapłodnienie bez penetracji, czy to palcem, lub członkiem, lecz z nasieniem albo preejakuatem na samych narżądach rozrodczych kobiety, ale na ich zewnetzrnych stronach.
Pytam, dlatego bo na innych forach róże są informacje na ten temat.


Moim zdaniem mało prawdopodobne ale możliwe. Jeśli na wargach sromowych znajduje się śluz płodny to umieszczone w nim plemniki znajdą drogę do celu. Dlatego taka zabawa nie warta jest ew. ryzyka.
napisał/a: niunia2013 2013-01-30 09:33
witam. Ja mam takie pytanie jeśli okres skonczył mi 3 listopada (regularny co 28 dni ), a 6 listopada współżyłam to czy możliwe jest że do zapłodnienia doszło już wtedy? okres owulacji przypadał na 12 listopada. prosze o odpowiedź.
napisał/a: Sympatyczna90 2013-02-17 23:03
Witam, mam pytanie odnośnie dni płodnych.. szperam po różnych forach i ilu użytkowników tyle odpowiedzi ;) Czy po okresie są dni płodne czy nie płodne? korzystałam z kalkulatora online i według niego kochałam się w dni płodne ale do owulacji brakowało mi 4 dni czy w takim przypadku możliwe jest zapłodnienie?

a i jeszcze jedno: czy możliwe jest że owulacja nie występuję zawsze 14 dni przed kolejną miesiączką (u mnie między 15stym a 17dc- bo moje cykle trwają 29 dni) tylko ok. 22go dnia cyklu ( bo wtedy odczuwałam kłucie prawego jajnika?
bardzo proszę o odpowiedź :)
napisał/a: Gracee 2013-02-18 07:56
Sympatyczna90 napisal(a):Witam, mam pytanie odnośnie dni płodnych.. szperam po różnych forach i ilu użytkowników tyle odpowiedzi ;) Czy po okresie są dni płodne czy nie płodne? korzystałam z kalkulatora online i według niego kochałam się w dni płodne ale do owulacji brakowało mi 4 dni czy w takim przypadku możliwe jest zapłodnienie?)

Wszystko zależy od tego ile dni trwa dany cykl i krwawienie. Przy cyklach krótkich i średnich płodne zaczynają się od razu po miesiączce.
Sympatyczna90 napisal(a): czy możliwe jest że owulacja nie występuję zawsze 14 dni przed kolejną miesiączką (u mnie między 15stym a 17dc- bo moje cykle trwają 29 dni) tylko ok. 22go dnia cyklu ( bo wtedy odczuwałam kłucie prawego jajnika?
bardzo proszę o odpowiedź :)

Owulacja może występować na 12-18 dni przed miesiączką. Jeśli występuje około 22 dnia przy cyklach 29 dniowych to świadczy o zaburzeniach ciałka żółtego - zbyt niski poziom progesteronu.
napisał/a: Sympatyczna90 2013-02-18 19:06
Czy po okresie są dni płodne czy nie płodne? korzystałam z kalkulatora online i według niego kochałam się w dni płodne ale do owulacji brakowało mi 4 dni czy w takim przypadku możliwe jest zapłodnienie?

Wszystko zależy od tego ile dni trwa dany cykl i krwawienie.

Mój cykl trwa 29 dni a krwawienie trwało od 24stycznia do 27 stycznia