Czy mozliwa jest ciąża?

napisał/a: Lilka5 2014-03-10 12:15
Pieściłam dzisiaj chłopaka i nie doszło do wytrysku, ja miałam na ręce preejakulat, ale się nie dotykałam. On chyba się nie dotknął, mnie nie dotykał w okolicy pochwy, tylko pupy i głębiej. Ale żeby tam dotrzeć musiał się otrzeć o spódnicę, rajstopy i bieliznę. Jeszcze raz piszę, że okolice pochwy na pewno nie były dotykane. Biorę tabletki antykoncepcyjne, ale dwa dni temu wzięłam jedną tabletkę antybiotyku.
Czy ryzyko ciąży jest?
Chyba sobie jednak daruję takie zabawy, bo się za bardzo stresuję.

I jeszcze napiszę, że było to na dworze.
napisał/a: Gracee 2014-03-10 23:15
Spokojnie z takiej sytuacji ciąży nie będzie. Możesz spać spokojnie.
napisał/a: Lilka5 2014-03-10 23:21
Przepraszam, że jeszcze zawracam głowę, ale chcę się po prostu upewnić.
A jeśli na jego ręce byłyby śladowe ilości preejakulatu. Wydawała mi się sucha, poza tym po drodze chyba by wytarł w tą spódnicę, rajstopy i majtki...
I drugie pytanie, czy jedna tabletka antybiotyku bardzo obniża działanie tabletek, bo spotkałam się z opinią, że nie?
napisał/a: Gracee 2014-03-11 08:15
Jedna tabletka antybiotyku nie obniży bardzo działania antykoncepcji.
Tak jak już wyżej napisałam z sytuacji którą opisałaś ciąży nie będzie.
napisał/a: Lilka5 2014-03-12 02:19
Z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że to się działo w pierwszym tygodniu nowego opakowania, a antybiotyk był przyjęty w piąty dniu. Zdarzenie było w siódmym dniu.

I to chyba niestety zmienia obrazz jeśli chodzi o zabezpieczenie prawda?
napisał/a: Gracee 2014-03-12 20:19
Podtrzymuję powyższą wypowiedź. Ciąży nie będzie.
napisał/a: Lilka5 2014-03-14 06:23
Strasznie panikuję, bo od wczoraj miałam troszeczkęsluzu płodnego, ale dzisiaj już normalny z tym, że z lekką domieszką krwi.
Naczytałam się o plamieniach implantacyjnych i boję się, że tak właśnie jest.
Z drugiej strony to moje czwarte opakowanie, a w poprzednich też zdarzały się takie incydenty. Może tabletki nie trzymają cyklu?
Co jest bardziej prawdopodobne?
napisał/a: Gracee 2014-03-15 23:54
Organizm widocznie jeszcze nie przyzwyczaił się do tabletek co nie zmienia faktu, że ciąży nie będzie.
napisał/a: Lilka5 2014-03-16 18:50
Wybaczcie jeszcze jedno pytanie. Boli mnie dzisiaj podbrzusze i to mocno, ale w okolicy łonowej dodatkowo mam uczucie ciągnięcia w strone cewki moczowej.
Czasem mnie też piecze w tej okolicy.
Ale oczywiście naczytałam się o tym, ze podbrzusze boli też w trakcie implantacji zarodka.
Ból jest generalnie bardzo mocny.

Co jest bardziej prawdopodobne?