Czy możliwa jest ciąża?

napisał/a: Koteczka1 2007-04-14 14:06
Witam! Od około 6 lat biorę Diane 35 na PCO. Ostatni raz kochałam się z moim chłopakiem 8 marca a 26 marca dostałam normalny planowany okres. Czy jeśli dostałam ten okres to możliwa jest ciąża? Bo od kilku dni zauważyłam u siebie dziwne objawy zawroty głowy, zmęczenie, parcie na pęcherz. Nudności jeśli występują to bardzo sporadycznie. Dodam że dodatkowo stosowaliśmy stosunek przerywany. Czy to moje dziwne samopoczucie może byc spowodowane np. stresem? Bo w tym miesiącu bardzo się denerwowałam do tego stopnia że nie jadłam przez kilka dni i w ciągu 5 dni schudłam 6 kg. Prosze o pilną odpowedź i z góry dziękuję.
napisał/a: ewelinemel 2007-04-27 09:17
witam,
Czy moglam zajsć w ciąże,jezeli spalam ze swoim chlopakiem 24 kwietnia? Miesiączkę mialam od 10 do 14 kwietnia.
Proszę o pomoc, bo strasnie mnie to męczy.Boję sie, że są to moje dni płodne. [/fade]
napisał/a: Izka1 2007-04-27 17:54
ewelinemel...z tego co piszesz,to jeśli Twoj cykl jest prawidlowy,to 14 dnia cyklu moglas miec owulacje i moglo dojsc do poczęcia,ale nie jest to na 100% pewne,bo nie zawsze jest po 14 dniach...zalezy jak regularnie miesiaczkujesz.