Czy możliwa jest ciąża ?

napisał/a: Lilu97 2017-04-09 23:24
Czy przy ocieraniu się z chłopakiem, bez bielizny (bez wkładania penisa do pochwy i bez wytrysku), gdzie ja wydzielałam śluz a chłopak preejkulat jest możliwa ciąża? Dodam, ze biorę tabletki antykoncepcyjne, ale ostatnio je zmieniałam z dnia na dzień na inny typ tabletek (jednego dnia wzielam tabletki innej firmy a drugiego dnia innej firmy + miałam rano biegunkę)
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-04-10 07:39
Ale chłopak ocierał penisem o twoją waginę? Bo jak nie to raczej szanse są zerowe.
napisał/a: Lilu97 2017-04-10 08:32
No wlasnie o waginę, jeździł penisem o moja waginę
djfafa
napisał/a: djfafa 2017-04-10 08:50
Jakieś tam ryzyko jest ale wg mnie to jest bliskie zeru. Ryzyko takie jak przy stosowaniu antykoncepcji masz.
napisał/a: Enemelek23 2018-03-27 11:50
Hej dziewczyny, może ktoś tu zaglada i mi odpowie co o tym sadzi, czekam na okres już ponad tydzień i go ani widu ani słuchu, jak zazwyczaj przed miesiączką pogarsza mi się stan cery to teraz nic, chodze zmęczona, bola mnie po kolei jak nie jeden jajnik to drugi, to kuje macica, zauwazylam też ze kiedy pije np. Jakiś sok to mam na języku dziwny posmak jak bym czuła cała chemie z napoju, często kręci mi się w głowie, powiększyły mi się piersi a przy skutkach zrobiły się ciemne obwódki. Nie wiem co o tym myśleć