Czy moroznik kaukaski pomoze na problemy z zoladkiem?

napisał/a: melodyphantom 2014-08-01 21:57
Witam! Mam 21 lat i rok temu urodziłam dziecko, od tamtej pory mam problemy z żołądkiem (głównie wzdęcia i refluks). Laryngolog stwierdził refluks i zapisał mi helides (nie pomogło), gastrolog zalecił odstawienie glutenu i laktozy na jakiś czas + zapisał probiotyk, syrop na wzdęcia i dwa rodzaje leków (sama nie wiem czy były skuteczne czy to placebo), od 2 tygodni nie biorę leków z zalecenia gastrologa jednak objawy wróciły a w szczególności refluks, cały czas mnie dusi i rozpycha... Inne wyniki, takie jak krew, kał, tarczyca itd mam bardzo dobre. Lekarz polecił mi wykupić leki jeśli objawy powrócą ale prowadzę zdrowy tryb życia (ćwiczenia, zero przetworzonego jedzenia, nie smażę itd) i bardzo nie chcę faszerować się tabletkami. Znajoma poleciła mi moroznik kaukaski jednak w całym internecie piszą tylko o jego magicznych odchudzających właściwościach a nie o to mi chodzi! Podobno naturalnie leczy tego typu problemy, mama kupiła mi w sklepie zielarskim 150 tabletek firmy parafarmacea jednak nie zapytała jak to stosować itd. Czy ktoś tutaj orientuje się co powinnam robić? Bardzo zależy mi na odpowiedzi, mam już dość ciągłęgo przyduszania i zawrotów głowy...