Czy mogło dojść do zapłodnienia przez bieliznę i bez wytrysk

napisał/a: apollo12 2013-07-18 19:38
Razem z moją partnerką pocieraliśmy się swoim narządami rozrodczymi o siebie, ja siedziałem w bokserkach a ona też w bokserkach tylko tych damskich. Ja siedziałem na łóżku a ona pochwą usiadła na mojego penisa i pocieraliśmy sie tak około minuty. Nie było wytrysku, tylko moja partnerka miała orgazm i zaraz ze mnie zeszła. Widziałem wiele takich tematów z 40 i w każdym jest ze taka ciąża jest niemożliwa, ale chciałbym sie spytac jeszcze was : Czy taka ciąża jest możliwa? Do tego spóźnia jej sie okres, chociaż miała na początku 3dni z rzędu mocne bóle brzucha ale krwawienia nie bylo. Czy mogla zajsc w ciąże? Czy mocne bóle brzucha bez krwawienia to może byc okres? Jest to nieprawdopodobne ale wole sie zapytac. Z góry Dzięki wielkie
napisał/a: Gracee 2013-07-18 19:59
apollo12 napisal(a):Razem z moją partnerką pocieraliśmy się swoim narządami rozrodczymi o siebie, ja siedziałem w bokserkach a ona też w bokserkach tylko tych damskich. Ja siedziałem na łóżku a ona pochwą usiadła na mojego penisa i pocieraliśmy sie tak około minuty. Nie było wytrysku, tylko moja partnerka miała orgazm i zaraz ze mnie zeszła. Widziałem wiele takich tematów z 40 i w każdym jest ze taka ciąża jest niemożliwa, ale chciałbym sie spytac jeszcze was : Czy taka ciąża jest możliwa?

Spokojnie, w taki sposób w ciąże się nie zachodzi :)
apollo12 napisal(a):Do tego spóźnia jej sie okres, chociaż miała na początku 3dni z rzędu mocne bóle brzucha ale krwawienia nie bylo.

Miesiączka spóźnia się pewnie przez stres przed domniemaną ciążą. Zapewne już kiedyś partnerce zdarzało się by miesiączka się opóźniała ale nie zawracała na to tak szczególnie uwagi jak teraz.
apollo12 napisal(a):Czy mocne bóle brzucha bez krwawienia to może byc okres?

Nie ma okresu bez krwawienia.