Czy moglam zajść w ciaze?

napisał/a: realtec12 2016-09-03 18:39
Witam spóźnia mi się okres i mam obawy ze zaszłam w ciąże. Przejdźmy my do konkretów, mój facet włożył mi palca ładnie nazywając w 'dziurkę' zupełnie na 2 max 3 sekundy i wiem ze 12h przed tym jak włożył masturbował się i nie wiem czy na jego palcu nie było spermy, moje pytanie brzmi czy po tych 12h chodźby nawet miał ta sperme na palcu mogla bym zajść w ciążę proszę o odpowiedz cholernie się boje.
napisał/a: piotrosiama 2016-09-03 21:35
Nie ma szans na ciążę. Okres może się spóźniać z b.wielu powodów m.inn stres.
napisał/a: Arielka92 2016-09-09 14:24
Witam.
20.08.2016 rano kochałam się z partnerem. Po stosunku okazało się, że na koniec prezerwatywa zsunęła mu się i została we mnie. Bez namysłu od razu poszłam do łazienki i ją wyciągnęłam, wydaje mi się, że zawartość w niej była, ale nie jestem pewna, czy nic nie wypłynęło, gdyż prezerwatywa była we mnie dość głęboko. Tego samego dnia wieczorem dostałam okres ( powinnam dostać 2 dni później ) . Okres przebiegał normalnie, tak jak każdy poprzedni, ta sama ilość dni. Od paru dni mam śluz koloru białego, nieciągnący się. Pobolewają mnie jajniki. Dni płodne miałam od 31.08 do 06.09 (według prowadzonego przeze mnie kalendarzyka). Zrobiłam test 06.09 i wyszedł negatywnie.
Ale te bóle jajników nie dają mi spokoju i zastanawiam się jakie jest prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży? Do okresu jeszcze 10 dni.
napisał/a: refleksja 2016-09-30 13:30
Arielko, to raczej nie ciąża, ale może jakiś stan zapalny?