Czy mogę iść do pracy po czymś takim?

napisał/a: purplee 2013-02-10 08:41
Witam,

mam następujący problem. Wczoraj zemdlałam w pracy po zacięciu się szkłem, po przebudzeniu dodatkowo wymiotowałam. Wydawałoby się, że to incydent, który nie powinien mieć wpływu na normalne funkcjonowanie, ale dzisiaj czuję się bardzo słabo, jakby mnie opuściły wszystkie siły, kręci mi się w głowie i mam temperaturę 35,2 (mierzona 3 różnymi termometrami, wyniki różniły się od siebie tylko o 0,1). Dwa dni wcześniej miałam zatrucie pokarmowe (ostry ból brzucha i biegunka, bez wymiotów).

Powinnam iść dzisiaj wieczorem do pracy, ale nie bardzo wiem co zrobić, żeby doprowadzić się do stanu używalności. Czy powinnam wziąć coś na podniesienie ciśnienia? Kawy nie pijam w ogóle. Dzisiaj zjadłam pół bułki z szynką i wypiłam ciepłą herbatę, ale nie mam apetytu. Czy w ogóle powinnam iść do pracy? Jest fizyczna, nie biurowa.

Bardzo proszę o pomoc.
napisał/a: ratownik_0395 2013-02-10 11:49
Witam.
Według mnie powinna Pani zrobić sobie wolne ponieważ jest Pani osłabiona, przechorowała pani nieżyt żołądkowy i musi Pani dojść do siebie, więc tym bardziej fizyczna praca jest niewskazana. Pozdrawiam