czy moge czekać na operacje wodniakow ?

napisał/a: ~Anonymous 2010-02-09 13:08
strasznie ciezkie prawe jądro mam, przy kąpieli pod swiatlo widac jasne kulki i płyn wokoł jąder, mam to od 2 miesiecy, czy moge czekac pół roku czy moge juz byc niepłodny ? nie chce szkoły zawalic.
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-02-09 14:25
chudy2001 napisal(a):strasznie ciezkie prawe jądro mam, przy kąpieli pod swiatlo widac jasne kulki i płyn wokoł jąder, mam to od 2 miesiecy, czy moge czekac pół roku czy moge juz byc niepłodny ? nie chce szkoły zawalic.


A lekarz co Ci pwoeidział?
napisał/a: ~Anonymous 2010-02-09 14:59
wstydze sie isc do urologa :E przeraża mnie to że nie bede musiał miec wszystko operowane, poprzez stulejke, do wodniakow a moze i zylakow powrozka, z reszta sam żołądź pod napletkiem nieładnie wygląda, jakies białe, roznego koloru wystające guzki na nim są, wiec jak najszybciej mysle operacja na stulejke.
djfafa
napisał/a: djfafa 2010-02-09 19:01
chudy2001 napisal(a):wstydze sie isc do urologa :E przeraża mnie to że nie bede musiał miec wszystko operowane, poprzez stulejke, do wodniakow a moze i zylakow powrozka, z reszta sam żołądź pod napletkiem nieładnie wygląda, jakies białe, roznego koloru wystające guzki na nim są, wiec jak najszybciej mysle operacja na stulejke.



Konieczna wizyta u lekarza i USG, nie ma na co czekać, zwlekanie tylko pogorszy sprawę. Nie ma się ani czego wstydzić ani bać.