czy moge być w ciązy?

napisał/a: Nina7 2007-08-31 11:41
Witam,ciesze sie ze znalazłam sie na tej stronie,moze bedzie ktoś umiał troche Mnie uspokoic otóż z moim chlopakiem uprawiamy peeting,czesto leze na nim,calujemy sie,ocieramy narządami płciowymi co wiąze sie ze bielizna robi sie mokra..Rzuciłam palenie ostatnio i nie pale 41 dni..przytyłam 3 kg..i moj brzuszek juz nie jest taki ładny jak kiedys,zastanawiam sie czy to wina papierosów czy tego ze moze jestem w ciazy?cykle mam nieregularne,ostatnio mialam 36 pozniej 24.(bylam w szkocji)a teraz po 14 dniach dostalam 5 dniowe plamienia na całą wkładke higieniczną..skonczyla sie 5 sierpnia chyba i do teraz nie mialam miesiaczki..mierze codziennie temperature w pochwie rano i jest 36,6..a czytalam ze w ciazy jest wieksza,czy to prawda?MOj brzuch jest raczej miekki,moge Go wciagac,naciskac i w ogole..
Prosze bardzo o odpowiedz co o tym myslicie?
napisał/a: Kasienka84 2007-08-31 12:08
Nie sądzę żebyś mogła być w ciąży. w ten sposób nie zacodzi się w ciążę. Jak napisałaś byliście w ubraniach i nie doszło do stosunku czy też wytrysku. jesli nie było wytrysku i nie dostało się nasienie do Twojego śluzu który ewentualnie móglby przenieść plemniki dalej nie ma jak zajść w ciążę. okres może opożniac się z powodu podrózy i wielu zmian w Twoim życiu a co za tym idzie organizm to odczuwa. Podróże itp. Równie dobrze stres może powodować opóznienie, tym bardziej że masz nieregularne miesiączki to nie ma co się bać. Zawsze można zrobić test ciążowy jeśli okresu długo nie bedzie. a Co d brzuszka to w ciąży brzuszek powiększa się raczej troszke pożniej a nie w 1 miesiącu ciązy tylko bliżej 3 więc tym się nei sugeruj
napisał/a: Nina7 2007-08-31 12:13
Dziekuje za odpowiedz..nie bylo wytrysku ale byl ten sluz wczesniejszy co faceci wytwarzaja a w nim podobno tez moga znajdowac sie plemniki..bielizny mielismy wilgotne..wiem ze to maloprawdopodobne ale jakos sie boje..:(moze spoznia Mi sie przez to ze pracuje po 11 godzin..ale naczytalam sie pierdolek teraz i juz ciązo-schizuje..bo mam wzmozony apetyt,wiecej pije i sikam..ehh:(
napisał/a: Kasienka84 2007-08-31 12:56
Nie przejmuj się na zapas. Podróz czy też przemęczenie , dluga praca i stres często opóżniają okres i to normalne jest. Co do pieszczot to polecam używanie prezerwatywy, nawet jak dojdzie do dotykania wiekszego czy tez wytryskut o będziecie mieć ten komfort żeby sie nei stresować że można zajść w ciąże tylko korzystać z milych uniesień. W płynie który przed wytryskiem wystepuje moga byc plemniki ale nie musza i są słabsze niz te ze spermy i żeby mogły byc zapłodnione to muszą dostać sie do wnętrza kobiety a nie dadza rady tego zrobić jeśli nie będa wsluzie kobiety czyli jeśli nie bedzie bezpośredniego kontaktu.