czy mimo torbieli mozna byc w ciazy?

napisał/a: Petit164 2014-05-09 20:48
Witam,
mam pytanie czy mimo torbieli mozna byc w ciazy??
moj problem polega na tym iz jestem w trakcie monitoringu cyklu przed dniami plodnymi przyjmowalam clostilbegyt od 3 dnia cyklu do 7. po czym lekarz stwierdzil iz mam piekne 2 rosnace pecherzyki ,wiec trzeba bylo sie wziasc z mezem do roboty:) tydzien pozniej bylam ponownie na monitoringu czy owe pecherzyki pekly i tu jest problem poniewaz z tych 2 pecherzykow pojawily sie torbiele lekarz mi nic nie przepisal i kazal czekac do okresu zeby sie wchlonely. moje pytanie brzmi czy moglam zajsc w ciaze mimo tego?wiem ze raczej to nierealne bo jak nie pekly to do zaplodnienia nie doszlo ale organizm ludzki czasem jest zagadka dlatego sie pytam czy moze jednak jest szansa?poniewaz piersi mnie bola mam wrazenie ze urosly sutki sa tak wrazliwe ze dotknac ich nie moge pojawili sie mocne zyly ,brzuch mnie pobolewa czasami takie dziwne uczucie i mam wogole wrazenie ze zaraz pekne czuje sie taka spochnieta i nie wiem co mam myslec. na test jest zdecydowanie za wczesnie . Czy ktoras z Was miala podobna sytuacje i mimo tego dowiedziala sie ze jest w ciazy?czy nie ma takich szans?
z gory dziekuje za odpowiedz
napisał/a: ~Anonymous 2014-05-12 11:29
na test jest zdecydowanie za wcześnie... ale na objawy ciążowe jest również za wcześnie.
Jeśli pęcherzyki nie pękły to o zajściu w ciążę raczej nie ma mowy niestety.
Lekarz nie przepisał Ci zastrzyku aby "pomóc" w pęknięciu pęcherzyków?