Czy mam sie czego obawiać?

napisał/a: niekrytykrytyk 2016-02-02 19:01
Witam wszystkich. Mam problem otoz strasznie sie boje ponieważ ostatnio z dziewczyną mielismy swoj pierwszy raz z mojej i jej strony. Uprawialismy sex bez gumy, byl to sex przerywany poniewaz kochalismy sie wyciagalem czlonka przed wytryskiem i sie masturbowalem i dochodzilem, penisa wycierałem w chusteczke tak wiem to glupie bo powinienem z woda a najlepiej wgl tak nie robic ale czasu nie cofne.. Uprawialismy sex wyciagalem penisa i po 30 min tak znowu chyba z 4 razy tak ale przed kazdym ponownym razem robila mi dobrze i mysle ze moze te resztki spermy mogla ta slina jakos zmyc.. Jestem pewien ze nie doszedlem w niej dodatkowo stosuje antykoncepcje, ginekolog jej to zapisal na jakies tam problemy ale to sa tabletki antykoncepcyjne "Naraya" nie dlugo je ma ale juz druga paczke konczyla... Kochalismy sie 6 dni przed okresem wiem o tej wydzielinie przed sperma czytalem o tym ale zmierzam do tego ze skoro kochalismy sie pare razy wycieralem w chusteczke , robiła mi dobrze przed kazdym razem , nie doszedlem w niej ani razu i stosuje antykoncepcje.okres spoznia sie juz 2 dzień.. Czy mam sie czego obawiac.. Jest mloda i ten okres no nie jest taki na styk ale powiedzcie cos juz znacie moja sytuacje.
napisał/a: niekrytykrytyk 2016-02-02 19:09
Ludzie popadam w depresje
napisał/a: wikam2 2016-02-11 18:30
To nie okres tylko krwawienie z odstawienia i może pojawić się po X dniach od odstawienia. I zapewne się pojawił co? :)))
Nie uprawiajcie przerywanego a jak juz musicie to między stosunkami - mycie + oddanie moczu.