Czy mam raka? Wiele dolegliwości

napisał/a: sebos18 2011-05-19 21:46
Witam! Byłem ostatnio u urologa ponieważ pobolewało mnie jądro. Zbadał i stwierdził ze nic nie mam lecz przy badaniu prostaty stwierdził że mam małe zapalenie prostaty i zapisał antybiotyki doustne i w czopku. Biorę je 4 dzien i nie ma poprawy a jest nawet gorzej...:( wydaje mi się że mi spuchła prostatabo jak oddaje kał to jest ciasno i piecze jakby cos tam było... codziennie mam skoki do 37stopni nawet przed zażyciem antybiotyku. Sikam bez problemów i nie wstaje w nocy... przed braniem antybiotyku zaczeły mi chrupać stawy i obojczyki mnie bolą uciążliwie.:( Moja mama i babcia umarły na raka więc nie wiem czy to kwestia zapalenia i stawów i prostaty????czy moze mam raka i zaczyna mi wszystko atakować...:( strasznie się boję bo mam dopiero 23 lata a tak zle sie dawno nie czułem...:( Proszę o pomoc!!! co mam zrobić... przerwać leczenie i zainteresować sie poszukiwaniem raka???
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-07-30 13:07
Jakie to antybiotyki i jak długo masz je brać?
napisał/a: Breenan 2011-09-16 00:19
Witaj.Nie nakręcaj się bo to tylko pogarsza twój stan psychiczny a jak wiadomo psychika potrafi wiele zdziałać.Co prawda jeśli nowotwór występował u kogoś w rodzinie jest jakieś tam większe ryzyko na zachorowanie.Pieczenie w okolicy odbytu czy nawet w odbycie nie musi koniecznie wiązać się z prostatą mogą to być hemoroidy,które dają bardzo podobne objawy z biegiem czasu może nawet pojawić się krew w stolcu lub na papierze toaletowym,albo ból.Jeśli chodzi o stawy też mam z nimi problem i nie przeżywam.Z resztą nowotwór kości jest bardzo bolesny.Jeśli cię to tak bardzo niepokoi wykonaj podstawową morfologię krwi z OB i wtedy będziesz wiedział czy jest stan zapalny który jest charakterystyczne przy nowotworach.Pozdrawiam
napisał/a: wikam2 2011-09-16 08:38
Ale jak post ma 4 miesiące, autor nie odpowiada to moze darujmy sobie porady.
napisał/a: gabi111 2011-09-25 21:13
również polecam :)