Czy ktos to ogarnia?

napisał/a: asia.kloc 2016-08-03 23:14
Witam

Chcialabym dowiedziec sie jakie jest ryzyko ciazy, gdy:

- stosunek byl 16 lipca(niby z prezerwatywami, ale raz po razie)- byly to dni plodne(miesiaczke mialam 3 lipca)
- rowno tydzien pozniej zauwazylam pierwszy raz w zyciu taka plamke na wkladce ni to roz ni to braz, a pod prysznicem wylecialy jakies podbarwione krwia nitki, a w moczu zaczely plywac jakies biale nablonki- nigdy takich rzeczy nie mialam, nigdy nie mialam zadnego plamienia miedzy miesiaczkami i dlatego ta sytuacja mnie zaniepokoila.
Dodam, ze w kwietniu odstawilam tabletki anty, ale oprocz krwawienia z odstawienia miesiaczki mialam jak w zegarku od poczatku po odstawieniu co 30 dni. Niestety powinnam ja dostac 2 siernia, a do tej pory nie mam. Na testach z moczu widzialam cien cienia drugiej kreski i tak mnie to zaniepokoilo, ze pojechalam zrobic bete hcg, ktora wyszla ok 0 czyli brak ciazy. Robilam ja w dniu spodziewanej miesiaczki, wiec z tego co czytalam powinna byc wysoka, gdybym byla w ciazy, ale z drugiej strony okresu dalej nie ma, dolny brzuch troszke wywalio(jedno dziecko mam, wtedy zadnych objawow nie mialam), caly czas mnie boli, przelewa sie w nim, a pms nigdy nie mialam, a jesli juz mnie bolal brzuch to tylko jak juz mialam okres. Ostatnio spac nie moglam lub budzilam sie w nocy, a 2 razy obudzil mnie bol jakbym miala grype. Sluz bialy mam, a dzien przed planowana miesiaczka mialam sluz bialy i mocno ciagnacy sie. Czy to jednak moze byc ciaza, czy bywa takz ze beta dopiero za jakis czas wzrasta? Moze pospieszylam sie z tym testem?
napisał/a: jetta1 2016-08-09 07:42
skoro stosunek był w zabezpieczeniu to o ciążę bym się nie martwiła.
To, że okres był co 30 dni nie oznacza, że zawsze się tak pojawi.
Czekaj cierpliwie.
Stres, zmęczenie, zmiana diety, zmiana klimatu, infekcje czy inne mogą wpłynąć na wydłużenie się cyklu miesiączkowego.
pozdrawiam