czy jestem w ciazy? czy tozmiana klimatu? jedzenia czasu?

napisał/a: mikiemamyszkamika 2014-07-31 19:46
Witam. Mam problem spoznia mi sie miesiaczka boje sie ze jestem w ciazy bo wspolzylam z chlopkiem. Ostatni okres mialam 7 czerwca teraz juz mamy koniec lipca a ja nadal go nie mam.. Wczesniej mi sie spoznial tydzien dwa ale bylam u ginekologa i wyszlo ze milam torbiela ale juz mialo byc okey. Nie wiem czy opoznienie jej moze byc spowodowane zmiana klimatu? Bo od czerwca jestem w Nowym Yorku zmienil mi sie czas klimat jak i tez jedzenie z normalnrego polskiego jedzenia na krewetki owoce morze czy tez inne chinskie potrawy. Raz dwa tygodnie temu wymiotowalam ale w nocy i mysle ze alkochol mi za szkodzil , pozniej bylam przeziembiona a wczoraj dostalam biegunke z bolem brzucha ale sadze ze cos musialam zjesc.. Prosze o pomoc
napisał/a: forgetmenot2 2014-08-01 00:27
Od 7 czerwca to minęło już trochę czasu.. jakieś półtora miesiąca. Być może to zmiana miejsca pobytu tak wpłynęła na Twój cykl, ale jeśli jest możliwość że to może być ciąża (bo współżyłaś), to warto zrobić test i mieć jasną sytuację. Jeśli test wyjdzie negatywny, to chyba warto udać się do lekarza i to wyjaśnić, bo jednak jest to trochę czasu.
napisał/a: tigeerek 2014-08-01 00:29
to moze być wszystko. zmiana miejsca zamieszkania, stres, inna dieta... być moze coś z tym torbielem wyszlo. myśle że trzeba poczekać i wtedy się okaże ew. wykonac test ciązowy i wtedy się zobaczy...