Czy jest szansa, że zaszłam w ciążę?

napisał/a: michalinkaa2 2014-01-21 00:54
Witam. Moj problem jest dosc dziwny. Mianowicie zaczelam wspolzyc od sierpnia 2013 roku i od tego czasu moje idealne cykle zwariowaly. ! Chyba tyko 1 miesiaczke mialam idealnie regularna. Zawsze sie zabezpieczamy i moj chlopak nigdy nie konczy we mnie tylko zawsze pza mna i w prezerwatywe po czym sprawdza ja pod kranem. Zawsze sa czyste" nie dizrawe. Jednak okres mi sie spoznia. Juz 13 d n i. ! Wiem zrobie test w srode, ale do tego czasu no po prostu e to raczej nie jest ciaza (mam nadzieje) ale jednak niepokoj jakis jest. Czy powinnam udac sie do lekarza na jakies badania albo cos w tym stylu. ? Czy to moze bc spowodowane nerwami (poprawianie ocen, studniowka, planowany wyjazd) ?
napisał/a: wikam2 2014-01-25 22:15
Ile średnio trwają te cykle? Bo odstępy ok 7 dniowo to cykle...nadal b. regularne.
napisał/a: toniejesttakieproste 2014-02-03 12:44
witam. Przez ostatnie 3 dni towarzyszą mi bardzo silne zawroty głowy, i może to głupie bo sama jestem swiadoma tego ze to zbyt wcześnie ale chcialam się upewnić czy nie ma takiej możliwości...
Otuż 22 stycznia dostałam miesiączkę, trwała tak do 26. cykl w tym miesiącu byl 29 dniowy. dzień po czyli 27 stycznia uprawiałam sex ze swoim chłopakiem bez jakich kolwiek zabezpieczeń, gdzie doszło do spóstu nie jednokrotnie we mnie. od mniej więcej 1 lutego, mam bardzo silne zawroty głowy, do tego stopnia ze wczoraj zatoczyłam się w autobusie na ludzi. Siedząc kiwam się na boki jak pijana. Boli mnie podbrzusze jak na okres ale tu akurat podejrzewam ze przyczyną są dni płodne? ciśnienie mam wzorowe dlatego zawroty na pewno nie są spowodowane zaniskim lub wysokim ciśnieniem.
czy mogło dojść do zapłodnienia?
czy szukać przyczyn w innych dziedzinach lekarskich?
napisał/a: toniejesttakieproste 2014-02-03 12:50
przez zawroty mam również mdłości.
Niepokoi mnie to bardzo, dlatego chwytam się wszelkich możliwości
prosze o szybką odpowiedz.
z góry dziękuję.
pozdrawiam