Czy jest sens robić badania ponownie

napisał/a: pampam1 2015-05-05 13:09
Witam, moim problemem jest nerwica lękowa, badania robiłam pod koniec lutego więc nie minęło sporo czasu, poza cholesterolem (podobno nieznacznie podwyższony )wszystko wyszło w normie morfologia, glukoza, tsh, CRP 0,2 OB 3, ekg miałam jakś miesiąc temu.
Od jakiegoś czasu dusi mnie w szyi, cały czas sprawdzam czy nie mam powiększonych węzłów chłonnych ponieważ boję się chłoniaka, a że się nie znam to wyczuwam milion róznych rzeczy. ostatnio bardzo często kołatało mi serce w spoczynku, zaczęłam ćwiczyć ponieważ mam raczej siedzący tryb życia i teraz w spoczynku puls wynosi ok. 70 uderzeń na minutę.
Często drętwieją mi ręce, szczególnie lewa, dodatkowo mam takie uczucie jakby ważyły po 100 kilo więc boję się zawału, czy samo ekg wyklucza choroby serca?
Nie wiem czy mam zepsuty termometr ale pokazuje temperaturę ok. 55,4' czasem nawet 54,9.
Nosi mnie żeby powtórzyć badania, ale to też kosztuje i jestem już załamana nie wiem czy jest sens w ogóle je robić czy dać sobie spokój.

Dodam jeszcze że mam 25 lat, jestem szczupła, nie palę, piję alkohol bardzo rzadko, niestety mam słabość do fast foodów i przekąsek.
W kwietniu byłam również u okulisty, z tego co powiedziała pani doktor to wszystko ok poza małą wadą wzroku.
napisał/a: theblackcat 2015-05-07 07:39
Po 1sze niech sie pani nie martwi i nie stresuje , głowa do góry!:))
Powiększone węzły chłonne to nie od razu chłoniak a infekcja. Jeśli bd pani cały czas dotykała szyi a szczególnie mocno to może byc wrazenie ze spuchla a nawet spuchnac.
Co do temperatury. Powinna pani zmierzyc innym termometrem.
Jaki był wynik tsh ? I morfo.
To ważne bo po pierwsze samo tsh niewiele mowi ale jednak normy sa nieco zawyzane.
napisał/a: pampam1 2015-05-07 12:33
Dziękuję za odpowiedź niestety poległam i poszłam wczoraj zrobić badania tutaj dałam zdjęcia wyników http://commed.polki.pl/prosze-o-interpretacje-wynikow-badan-vt98868.html.

Mam jeszcze pytanie, od wczoraj strasznie mrowi mnie czubek nosa,często też drętwieją mi ręce i nogi,n ogi najczęściej po nocy, oczywiście tradycyjnie naczytałam się o SM i panikuję, czy badanie dna oka u okulisty wyklucza SM? Podobno mam lekką skoliozę jeśli to ma jakiś związek. Często mam wrażenie że rozmazuje mi się wzrok, psychoterapeuta mówi że to nerwicowe, okulista mówi że mam lekką wadę wzroku więc może dobrać jakieś okulary do czytania.
napisał/a: theblackcat 2015-05-07 17:56
Nie warto czytać i stawiać sobie takie diagnozy , ja też kiedyś myślałam ze coś mi dolega - miałam kulke pod żuchwą która właśnie spuchła od dotykania a ja oczywiscie myslalam ze rak :)) i co? Byl to wezel.
Wyniki są ok. Cholesterolem sie nie przejmuj.
Na drętwienie może pomóc magnez ale ktoś inny może też sie wypowie.
Pozdrawiam :))
napisał/a: KrystynaM 2015-05-18 15:49
Najgorsze to leczyć się przez internet i stawiać sobie samemu diagnoze! Jak kolezanka wyzej proponuję magnez. Mimo jego niewinnych wlasciwosci ma zbawienny wplyw na nasz organizm.