Czy jest jakakolewiek możliwość ciąży

napisał/a: agnieszkape88 2015-11-03 19:31
Witam serdecznie,

Mam na imię Agnieszka, jestem nowa na forum :)
Mam takie pytanie otóż stosunek odbył się w czwartek 22.10 (teoretycznie dni niepłodne z moich obliczeń 4 dni po owulacji)
Jeszcze tego samego dnia wieczorem zaczęły mnie boleć piersi - zazwyczaj bolą mnie właśnie 10 dni przed okresem.
Wszystko było by w porządku gdyby nie to że 5 dni później zauważyłam małą plamkę krwi na wkładce ( mam chory pęcherz więc myślałam że to może od podrażnienia ponieważ b. często oddaje mocz) ale oczywiście pomyślałam również że mogło to być plamienie implantacyjne. Więc plamienia zauważyłam w poniedziałek wieczorem, w czwartek poszłam na badanie krwi hcg wynik
napisał/a: wikam2 2015-11-04 19:10
Badanie z krwi robimy ok. 17 dni po stosunku bądź co najmniej 10 dni po potwierdzonej owu.
Rozumiem Twoje obawy, niemiej bol piersi zonacza nie zapłodnienie a wejście w fazę lutelną.
B. watpię abyś była w ciązy.
A tu o okresie w niej :)

http://commed.polki.pl/do-dziewczyn-zadajacych-pytanie-czy-jestem-w-ciazy-vt26955.html
napisał/a: agnieszkape88 2015-11-06 18:34
Dziękuję za odpowiedź.

Mam jeszcze jedno pytanie. Ostatnio sprawdzałam owulację testami owulacyjnymi.
Cykle mam 27-28 dniowe.
Zrobiłam z ciekawości test 6 dnia cyklu i wyszedł negatywny ( aczkolwiek kreska testowa była tylko troche jaśniejsza od kontrolnej)
Test powtórzyłam 7 dnia cyklu o godzinie 16.00 wyszedł taki sam wynik, za2-3 godziny zrobiłam ponownie i test pokazał jedynie jedną kreskę kontrolną.
Mam rozumieć że wystąpił pik? tak szybko? :) czy jednak test negatywny to negatywny, poznieważ kreska była jednak jaśniejsza ale nie dużo. Chciałam dodać że brak objawów płodności tzn śluzu płodnego. Trochę zgłupiałam :)

Z góry dziękuję za odpowiedź.
napisał/a: wikam2 2015-11-06 19:29
Aga przykro mi ale nie pamiętam jak brzmi treśc ulotki testów :)
Wiem jedno - mogą pomóc w zapłodnieniu, ale nie mogą służyć jako ochrona przed nim :)
napisał/a: agnieszkape88 2015-11-06 20:09
Ok jasne rozumiem :)
Chyba nie będę już korzystać z tych testów.
W październiku robiłam testy nie wyszedł ani jeden pozytywny a owulacja się odbyła w 12 dc - stwierdzone przed usg
Pozdrawiam :)))
napisał/a: wikam2 2015-11-06 20:11
Pozdrawiam i nie opuszczaj nas na zawsze ;))))
napisał/a: agnieszkape88 2015-11-07 14:43
Na pewno będę zaglądać na forum, dziękuję :)
Ps. tak jak myślałam, testy lh okazały się nie trafione, robiłam usg w 8dc i jestem jeszcze sporo przed owulacją :)
napisał/a: agnieszkape88 2015-11-10 18:13
Witam serdecznie,

Mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli w 8dc mój pęcherzyk miał 13 mm czy jest możliwość aby pękł już następnego dnia? Czułam bóle jajników (tak jakby owulacyjne dzień później i troche mnie to zastanowiło :) bo z tego co się orientuję pęcherzyk rośnie ok 2 mm na dobę i pęka gdy osiąga ok 20 mm? :)
napisał/a: agnieszkape88 2015-11-10 19:22
aha jeszcze jedna rzecz mnie nurtuje a więc 8 dnia cyklu pęcherzyk ma 13 mm licząc że rośnie 2 mm na dobę dziś powinien mieć ok. 19 mm (11 dc) czyli już niedługo powinien pękać a u mnie brak jakichkolwiek objawów płodności, śluz jest niepłodny nie rozumiem już nic :) mogą się zdarzyć dni płodne a śluz wyglądał tak jak w dni niepłodne?


z góry dziękuję za odpowiedź.