czy istnieje możliwośc zajścia?

napisał/a: Anus8800 2007-08-12 19:36
a wiec od razu do rzeczy... Kochaliśmy się z moją dziewczyna dokładnie wczoraj wieczorem bez prezerwatywy ale na szczęście zdążyłem go wyciągnąć... tyle ze dzień wcześniej się też kochaliśmy ale z prezerwatywą... wyczytałem, że plemniki poza organizmem żyją bodajże kilka dni... czy jest taka możliwość że ona teraz zajdzie w ciąże ?

chciałbym dodać że akurat kochaliśmy się w dniu gdy ona miała dni narażone bardziej !
wiec może się tak zdażyć mimo że nasienie sie nie dostało do środka, ze ona zajdzie w ciąże ?
napisał/a: Christine1 2007-08-12 23:50
Kochaliście się stosując metodę stosunku przerywanego. Niestety, jest to metoda bardzo zawodna i jeśli dziewczyna miała możliwość dni płodnych, to ryzyko zajścia w ciążę zwiększa się.
Musisz wiedzieć, że u niektórych mężczyzn zdarza się tak, że nasienie wypływa z penisa nie tylko w czasie wytrysku, ale i wcześniej - stosunek przerywany nie może być stosowany jako metoda antykoncepcji...

Chyba powinniście bardziej zainteresować się antykoncepcją i pogłębić swoją wiedzę w tym temacie.
Czy zdajecie sobie sprawę, że prezerwatywa też nie daje 100% pewności, że kobieta/dziewczyna nie zajdzie w ciążę?
napisał/a: Kasienka84 2007-08-13 09:05
Żadna metoda nie daje 100% pewności, jednak uważam ze prawidłowo uzyta prezerwatywa daje nieco wiecej procent niż stosunek przerywany który nie jest zadną metodą. Tak jak pisano powyżej. Nasienie znajduje sie takze w płynie jaki wydzielać może meżczyzna podczad podniecenia jeszcze przed wytryskiem, Plemniki moga przeżyc jesli beda mały odpowiednie środowisko, tzn śluz kobiety, poza tym nie mają raczej szans. Trzeba poczekac do okresu, jak nie wystąpi to zrobić test ciążowy. W ciąże też nei zachodzi sie tak łatwo. o Antykoncepcji prosze bardziej pomyśleć i stosunku przerywanego nie stosować jako jedynej metody.