Czy diagnoza jest prawidłowa?

napisał/a: olesku2000 2011-06-15 15:16
Witam mam problem wydaje mi sie ze mam postawiną zła diagnoze lecze sie na schizofremie paradoindlaną a jestem przekonany ze to jest psychoza spowdowana przez zazywanie narkotyków biore rispolept consta 50 w zastrzykach od 3 lat jak można obalić te diagonozę zaznaczam ze moj lekarz jest wporządku tyle że to lekarz medycyny który dobiera leki a nie specjalista psychiatrii
Powiem ze na ty lekach czuje sie ok tyle ze mi sie nic niechce chodzi tu mi glownie o wygodne bo czuje sie ok chcialem sprobowac odstwic te zastrzyki i sprobowac pracy zagranica albo przejsc na jakies tabletki ale boje sie ze choroba powroci i znowu szpital tak mi tlumaczy lekarz POZDRAWIAM
napisał/a: prawiezdrowy 2011-06-19 16:38
Witaj :)

Niestety musze Cię zmartwić ale niestety narkotyki(min.Kwasy) nie tylko powodują uzależnienia ale wywołują również schizofrenie .
Leku lepiej nie odstawiaj a zmień na inny jeśli chcesz pracować.
Nie opisaleś tutaj jaki jest twoj stan zdrowia...

Sam jak przeprowadzalem wywiad psychologiczny z jednym z chorych na schizofrenie to widzialem przypadki ludzi którzy przerywali leczenie i uwierz mi to nie był przyjemny widok....

I tu Ci radze nie przerywaj leczenia bo to może się skonczyć tragicznie.....
napisał/a: fotex 2011-06-19 19:58
Nawet jeśli diagnoza byłaby inna to leczenie pewnie byłoby takie same.
napisał/a: olesku2000 2011-06-19 22:23
Mój stan zdrowia wyglada super zero schiz czuje sie super po tych zastrzykach ale doszedłem do wniosku ze zostaje przy tych lekach
gdyż boje sie odstawic niemoge sobie teraz pozwolic na szpital powoli ale wrocilem do swiata żywych wczesniej kawa papierosy i spanie teraz od 10 miesiecy niepale kawa jedna gora dwie na dzien otworzyłem sie na swiat poznałem kogoś i poprostu chcialem wyjechac zagrannice zarobic ale doszedłem do wniosku ze zdrowie jest najwarznijesze i niezmarnuje 3 lat leczenia