Czy brac dalej leki ?

napisał/a: sempajers 2014-11-19 12:26
Witam zmagam sie z przewleklym zapaleniem prostaty bylem u urologa 2 miesiace temu i przepisal mi flucolonazole i augumentin bralem to przez 1.5 miesiaca jakis tam wplyw wyczowalny byl ze dziala ten lek na prostate i jakis efekt byl ale nie duzy bole jakie mialem wczesnie jczy klucia ustapily po 4 tygodniach kiedy przestalem brac lek zaczely sie dziac dziwne rzeczy tak jakby dochodzilo od rozkurczow prostaty ja to tak odczuwam trwaja one juz jakies 4-5 dni w znacznym stopniu poprawilo sie moje samopoczucie prostata jakby byla mniej wyczuwalna mialem problemy z erekcjami slabymi wytryskami i ogolem slabymi orgazmami teraz jest lepiej i zastanawiam sie czy moge brac jeszcze ten augumentin i flucolonazole bez wizyty u urologa te wizyty duzo kosztuja a zostaly mi tabletki jeszcze na tydzien tylko nie wiem czy nie zaszkodzi to watrobie bo przez rok duzo tych antybiotykow juz bralem jak sadzicie mozna je brac ?
napisał/a: ~Anonymous 2014-11-19 13:21
Witam tak jak wczesniej pisalam u Ciebie wystepuje p. n.z.g.k o charakterze zapalnym ze wzgledu na duza obecnosc leukocytow ,takze powodem objawow na pewno jest infekcja ,piszesz ,ze lek przepisany pomogl ,ogolnie jest to lek o szerokim spektrum dzialania czesto przepisywany w ciemno ,ktory dziala na wiele szczepow bakterii zarowno gram dodatnich tlenowych, gram ujemnych tlenowych,na beztlenowce,i wiele innych ,takze moze u Ciebie lek podzialam tylko wystarczy przedluzyc kuracje i zwiekszyc dawki leku+ powinienes zazywac cos oslonowego jak dicoflor60 + dalej lek flucolonazole by nie dostac grzybicy od antybiotyku

Wiesz powinienes udac sie do lekarza bo on ustala dawki i czas trwania ,powiedz ze lek pomaga