CZUJĘ JAKBYM MIAŁA WŁOSY W GARDLE!LECZĘ SIĘ 8 TYGODNI!POMOCY

napisał/a: beata123123 2007-10-13 22:23
8 tygodni temu pojawiło się uczucie ciała obcego w gardle- jakbym połknęła włos. Później uczucie ciała obcego po prawej stronie w okolicy migdała. Byłam u kilku lekarzy. Wszyscy stwierdzali obrzęk nalewek ale nie potrawfili podać przyczyny. Przyjmowałam Bioparox, Euphorbium, Zyrtec, Klacid(1 raz), Orungal(4 razy), lek robiony w aptece z nystatyną. Bez efektu. Lekarz zrezygnował. Pojechałam na wizytę do lekarza do Gdańska (mieszkam w Słupsku). Stwierdził, że nie widzi obrzęku nalewek lecz jedynie bardzo suche gardło. Uczucie ciała obcego po prawej stronie zignorował. Zaordynował płyn do płukania gardła z jodem, Tymsal spay, Tonimer Gola spray. Minął tydzień. Efektów nie ma ... Nie odczuwam żadnego bólu ale powoduje to dyskomfort, złe samopoczucie - głownie psychiczne... Przeszkadza w pracy- jestem nauczycielem. PROSZĘ O POMOC!!!

[ Dodano: 2007-10-13, 22:46 ]
Muszę dodać, że są momenty, iż czuję lekkie pieczenia po prawej stronie na wysokości migdała, tak jakbym miała jakąś rankę lub coś pękło. Na jednej wizycie laryngolog stweirdził, że wycisnął z migdała co mógł ale nie wyjaśnił mi dlaczego. Nie odczuwam typomych dla refluksu objawów, np. zgagi, pieczenia. Nie mam problemów z przełykaniem. Czuję tak jakbym miała powiększony migdał.
napisał/a: kryspino1 2007-10-14 08:32
to zle objawy jak czyjesz ze cos utknelo ci w gardle i niewyjasniony bulw obrebie jamy ustnej. a czy to ci krwawi??? bo jesli tak musisz bardzo szybko udac sie do lekarza jak najszybciej zrub sobie wymaz z gardla i nosa badanie krwi bo to jest konieczne zeby stwierdzic czy siedzi tam jakas bakteria.