Częste wypróżnienia, żółty nalot na języku, nieświeży oddech

napisał/a: ares29 2010-05-14 17:57
Witam do was pytanie od około tygodnia mam dziwne dolegliwości zacząłem się wypróżniać 2-3 razy dziennie nie jest to biegunka lecz mam uczucie jak bym nie był wypróżniony do końca oraz zauważyłem na jeżyku taki żółty nalot (jak się go drapie schodzi ) lecz znów się pojawia oraz nieświeży oddech

W normalnych warunkach udał bym się do lekarza lecz 3 tygodnie temu wyjechałem do Niemczech gdzie zacząłem prace teraz na 2 dni zjechałem do kraju i znów wracam nie udało mi się skontaktować z lekarzem wiec pisze tutaj co to może być i jakie badania mógłbym zrobić

Niedaleko mnie jest laboratorium wiec testy mógłbym zrobić lecz nie wiem na co do lekarza poszedłbym z wynikami bo niestety nie potrafiłem się umówić na wizytę ja nie znam niemieckiego panie nie znają angielskiego ale myślę ze jakoś się dogadam

Z góry dziękuje za pomoc
napisał/a: Kasieniek84 2010-05-14 19:32
Może warto zrobić badania na obecnośc pasożytów np. glist, lamblii itd. Ale to jedna z wielu obcji bo dolegliwości ze storny ukłądu pokarmowego może być wiele, miałam w rodzinie podobne przypadki i w końcu wyszły pasożyty które dają wiele objawów gdzie wydaje się że to coś innego
napisał/a: Kbu 2010-05-14 21:51
Pasożyty to temat bardzo rozpowszechniony w internecie, a prawda jest taka, że zdarzają się rzadko. Żółty język może świadczyć o kilku rzeczach - refluks, stan zapalny żołądka-Helicobacter, grzybica...
napisał/a: ares29 2010-05-14 22:36
Napisze jeszcze że nie jem jakiś zupełnie innych rzeczy

Możecie napisać jak się nazywają te testy bo z tego co zacząłem czytać jest tego cała masa