Częste sikanie ból podbrzusza

napisał/a: magosia2 2012-05-06 14:44
Witam
Z pęcherzem miałam problemy od dawna. Ale nie leczyłam tego u specjalisty. Raczej przy okazji grypy infekcji rodzinny coś tam aplikował. Pomagałam sobie nasiadówkami żurawiną. Od miesiaca ból podbrzusza i częste oddawanie moczu nie dawały mi spokoju. Zanim jednak miałam udać się do urologa poszłam spr się do ginekologa (przy okazji chciała skorzystać z cytologii). Podczas badania ginekolog stwierdził że mam tkliwą macicę i że to może być stan zapalny. Dał mi proxacin 2 * 2 (tabletki 250) i usg na czerwiec:(
Wróciła do domku ale bóle nie dawały mi spokoju chociaż bardziej uciążliwe było to parcie na pęcherz. Sikanie nie bolało.
Po 5 dniach kuracji pojawiło się dosyc intensywne krwawienie. Pojechałam do szpitala na ginekologie. Tam zrobiono mi zabieg czyszczenia macicy podano dolnie antybiotyk i po stwierdzeniu przez lekarz że właściwie nic tam takiego przy tym czyszczeniu nie było wypuszczono do domu. Tego samego dnia zrobiła prywatnie usg dopochwowo. Lekarz znalazł zmiany w pęcherzu. Powiedział że moga to być polipy ( z jednej strony ścianki) a z drugiej też jest jakaś narośl. Mocz mam czysty. Plamię ale to chyba po zabiegu który był w czwartek (dziś niedziela). Bardzo się martwię co mnie czeka. Nadal po każdym piciu jedzeniu biegnę siku bo parcie jest bolesne.
Czy to może być coś poważnego?? Krwiomoczu nie mam. Morfologia była ok. CRP też. Badanie moczu przed szpitalem też ok.