Częste oddawanie moczu w dużych ilościach

napisał/a: a157 2012-10-10 15:46
Mam 18 lat,
zawsze czesto chodzilam do toalety (co godzine), ale to mi nawet nie przeszkadzało.
Dopiero teraz, gdy chodze co 20 minut! To raczej nie na tle nerwowym, poniewaz sikam bardzo duzo.
Wysikam wszystko i po 10-15 minutach musze isc znowu. Nic mnie nie boli, wyniki moczu są dobre i bardzo mało pije.
Brałam furagin, ale nic nie pomógł.
Nie wiem do jakiego lekarza powinnam sie udac, bo rodzinny juz rozklada rece ;-(

W nocy nie wstaje sikac, ale wydaje mi sie, ze to nie na tle nerwowym, bo raczej sikałabym po kropelce, a jak mowiłam, sikam bardzo duzo..
napisał/a: piotrosiama 2012-10-10 21:14
I nie dał Ci rodzinny skierowania do urologa gdzie można przeprowadzić szczególowe badania przewodów moczowych ?
A tak na marginesie pić to powinnaś raczej dużo.
napisał/a: a157 2012-10-14 22:55
Nie dostałam skierowania.
Bralam ditropan i furagin, ale zero poprawy.

Do urologa moge sie przejsc prywarnie, bo to nie moze czekać.
Zastanawiam sie czy to moze nerki?

Wiem, ze powinnam pic wiecej, ale jak jestem poza domem, to wode łykami, bo to co wypilam jest od razu w pecherzu ;/

Jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia
W dzien sikam co 10-15 minut bardzo duzo jest tego moczu, ale w nocy sie nie budze.
napisał/a: d0xx 2012-10-21 21:16
W nocy nie budzisz się, ponieważ mocz zostaje zagęszczany, przez co nie czujesz parcia pęcherza. jestem kilka lat mlodszy, mam ten sam problem. co chwile sikam. po prostu masakra ...