Częste oddawanie moczu u dziecka

napisał/a: wiola 29 2011-01-30 11:36
Witam,chciałam zapytać o częste oddawanie moczu,ale u dziecka,chłopca.Otóż syn od dwóch tygodni sika bardzo często.Bardzo to nawet za mało powiedziane,bo czasami wyjdzie z łazienki i już biegnie z powrotem.Nie co pół godziny tylko dosłownie co chwilę i tak cały dzień.Od zeszłego poniedziałku bierze FURAGINUM i pije sok Żurawinowy z polecenia pediatry,(syn miał zrobione ogólne wyniki moczu ,które wyszły dobrze,nic w nich nie było,ale ,że sika dostał takie leki,).Dziś jest niedziela, a on nadal sika i to jeszcze częściej niż wcześniej.Chciałam powiedzieć ,że nic go nie boli i nie bolało.Zauważyłam ,że czasami on czuje ,że chce mu się siku,ale wtedy nie sika,po prostu ma parcie,a czasami sika po troszku.Nie wiem już co robić,bo to jest dla niego bardzo uciążliwe.
Muszę powiedzieć,że w zeszłym roku była taka sama sytuacja.Z tym ,że oddawanie moczu było rzadsze.Trwało to ok 2 miesięcy.Na początku wyniki były czyste,ale pod koniec zawierały duże ilości szczawianów i fosforanów wapnia.pediatra wtedy stwierdziła,że to przejściowe.
Czy możliwe,że gdyby przeziębił pęcherz ,to tak by to wyglądało i tak długo trwało?
Bo czasami wpada mi do głowy nawet myśl,że on może chce kamień wysikać?
Nie wiem już co myśleć.
napisał/a: lazarov 2011-02-09 18:10
moze byc cukrzyca, a duzo pije wody?