Częste oddawanie moczu przez tabletki na nadciśnienie?

napisał/a: Casazi 2014-02-25 18:26
Od miesiąca biorę tabletki na nadciśnienie. (zacząłem walczyć z nadciśnieniem). OGólnie czuje się bardzo dobrze - wręcz super. Zauważyłem, że od pewnego czasu często chodzę do ubikacji. Mocz jest ok nie ma żadnych krwi. Ja w sumie sporo pije - ale pije tyle samo co w tamtym roku (a wtedy chodziłem do ubikacji rzadziej).

Podejrzewam, że może to być wina tabletek zażywam CONCORAM. 1 tabletke rano dziennie.

Robiłem też teraz badanie moczu i krwi bo dostałem takie wskazania od lekarki. Ogólnie badania wyszły bardzo dobrze jedynie mam wysoki cholesterol (dietka dietka! :)) i większa wartość glukozy
napisał/a: ~Anonymous 2014-02-25 21:13
Jeśli przeczytamy dokładnie ulotkę to się z niej dowiemy że działania niepożądane to między innymi zwiększenie stężenia glukozy we krwi jak również zaburzenia częstości oddawania moczu. Pozdrawiam.
napisał/a: Casazi 2014-02-26 08:57
Eh no własnie też to znalazłem a odziwo wcześniej czytałem i nie zauważuyłem bo tyle tych działan że musiałem pominąć.

Teraz pytanie brzmi czy to szkodzi?
Bo wiadomo chyba lepiej latać często siusiu niż np miałoby mi się kręcić w głowie - bo czytałem gdzieś jak ktoś też zażywał CONCORAM to mu się kręciło w głowie.