czeste oddawanie moczu, ból podbrzusza, czeste gazy...

napisał/a: takitamja 2013-06-03 22:11
WItam na początek zacznę ze mam 22 lata. Moj problem zaczął sie od czestego oddawania moczu chyba ponad rok temu..od 4 miesiecy strasznie meczy mnie silny bol podbrzusza (podejrzewam ze spowodowany tymi gazami) nasila sie on wraz z potrzeba oddania moczu..gdy oddam mocz przychodzi ulga i po 1,5h - 2h znowu sie nasila bo co taki czas gdzies biegam do łazienki. jest to strasznie uciazliwe i meczące. zauważyłem że gazy sie nasilaja i wraz z nimi czestosc wydalania kału który nie jest budowy takiej normalnej a raczej takiej postrzępionej (prawdopodobnie też spowodowane przez gazy) dodam że przez te bole i czestość oddawania moczu mój wzwód jest bardzo słaby i bardzo osłabione libido. bardzo proszę o pomoc.
napisał/a: Ksiaze 2013-09-09 06:03
Wygląda mi na bardzo podobne objawy do moich. Problem z gazami i wzdęcia brzucha miałem od dawna. Teraz właśnie doszło parcie na pęcherz i cewkę. Międzyczasie kilka dni bolały mnie plecy w okolicach nerek z promieniowaniem na jądro. Kiedy już wszystko było w miarę dobrze, przyszło to parcie. Nie pasuje mi to jednak do zapalenia, bo nie odczuwam bólu i oddaje co prawda często, ale duże normalne ilości moczu. Narazie biorę taletki na zapalenie i piję żurawinę. Zobaczymy czy pomoże. Co to może być?