Częsta miesiączka

napisał/a: Justynka__1989 2006-08-25 14:53
mam 17 lat.pierwszą miesiączkę dostałam w wieku 12 lat.miesiączki były dość regularne aż do teraz.dodam że jeszcze nie odbyłam stosunku.od trzech miesięcy mam częste i obfite okrey,np 13 dni miesiaczka,tydzien spokój i znowu,u ginekologa byłam w pazdzierniku i nic nie stwierdził i nie wiem czy teraz mam iść czy nie?troche sie boje co mi jest,pomóżcie
napisał/a: plb1985 2006-08-26 18:58
czyli mam rozumieć, że miewasz miesiączki nawet co 7 dni? nie jest to normalne, gdyż sama faza lutealna musi mieć te 13-14 dni; także albo to co obserwujesz nie jest miesiączką, albo masz zaburzenia hormonalne.
zgłoś się do lekarza
napisał/a: Justynka__1989 2006-08-26 21:57
widze ze nic innego mi nie pozostaje jak zarejestrowac sie do ginekologa
Aqaba
napisał/a: Aqaba 2007-03-02 17:22
radze spotkac sie z innym ginekologiem
napisał/a: becia1009 2008-05-09 12:31
hey jestem w podobnej sytuacji do ciebie! rowniez mam 17lat,jednak gdy skonczy mi sie miesiaczka nastepna mam juz za dwa tygodnie rowniez niewiem co z tym zrobic czy to ze stresu czy moze jakiejs choroby?
napisał/a: sharkon1 2008-05-09 23:03
Witam,
już któryś raz z kolei mam okres co 14 dni, wczesniej nie miałam takich problemów. W listopadzie odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, czy to może miec z tym jakis zwiazek???? bardzo prosze o pomoc jestem zaniepokojona:([/b]
napisał/a: alonamok 2008-05-12 00:09
Teoretycznie nie powinnam się odzywać bo ja sama powinnam wybrać sie do lekarza, a już dość długo omijam go bokiem. mój cykl z reguły trwał 23-25 dni, w październiku spadł na 20-21, a od lutego 13-17 dni, do tego trwa 4-6 dni. Podejrzewam że pojawił sie znowu problem z torbielami, muszę zrobić usg, i tobie też radze. Ja w ostatnim czasie nie schudłam -stresów nie miałam, miesiączkuje od 9 lat, wiec teoretycznie powinnam mieć uregulowany.
napisał/a: becia1009 2008-05-26 20:42
bylam u ginekologa i niestety nic mi nie pomogl kazal sie zglosic podczas okresu?jestem ciekawa coz stwierdzi? zaczelam sie zastanawiac czy nie pojsc tez do innego ginekolga jak myslicie?
napisał/a: sharkon1 2008-06-10 19:46
witam ponownie, okazało sie ze mam za mało hormonu estriadol i dlatego te objawy, jajniki oszalały a przy tym problemy z wypadaniem włosów, teraz biore juz leki jest ok.
napisał/a: JednoPytanie 2008-06-12 15:06
Mam trochę denerwujący problem.Mam 17 lat i moja miesiączka,jeśli mozna tak nazwać plamienie od czasu do czasu,występuje czasem nawet co 2 tygodnie a trwa ok 7 dni. Słyszałam, ze może się spózniać po rozpoczęciu współżycia, ale w moim przypadku jest odwrotnie. Występuje jeszcze częściej. I nie muszę dodawać, że jest nieregularna:( Nie sprawia mi to żadnych trudności, ale to chyba zbyt często..Jak któś potrafii mi coś na ten temat powiedzieć to bardzo proszę:)
napisał/a: xmyszQax 2008-06-15 13:09
Mam 15 lat. I rozpoczelam nie dawno wspolzycie z partnerem. Po przebiciu blony dziewiczej leciała krew przez okolo 30 min, A za okolo godzine znnowu zobaczyłam ze leci wiec sadze ze to byl okres bo mialam przez 5 dni. Zaczol sie 25 maja a skonczyl 30. Ale wczoraj znowu go dostałam i sie wystraszyłam... Gdzyz przedtem okres zazwyczaj mi sie spoznial. Nie wiem czy to za sprawa rozpoczecia wspolzycia... Prosze pomozcie, gdyz nie wiem czy powinnam sie zglosic do ginekologa.
A moje grugie pytanie to czy do ginekologa trzeba isc z mama czy mozna z osoba pelnoletnia...?
napisał/a: pyssska 2010-01-24 12:01
Czesc ;)
ja mam 12 lat .
a Miesiączke dostalam w wieku 10 .
ostatnio skonczyla mi się tydzien temu i znowu dostalam .
nie wiem co robic ?