Czerwony mocz

napisał/a: justyna0909 2015-11-04 21:38
Witam,
Dwa tygodnie temu trafiłam na sor z bardzo silnym bólem brzucha. Zdiagnozowano kolkę nerkową, choć lekarz nie był pewiem czy to to. Ból ustąpił dopiero po lekach podanych dożylnie. dostałam leki i skierowanie do urologa.. Wizytę mam dopiero za miesiąc. Natomiast w piątek cały dzień oddawałam mocz w kolorze czerwonym, chyba z krwią.Odczuwałam parcie na pęcherz, dyskomfort, ciągłą potrzebę oddawania moczu. Pojechałam do lekarza rodzinnego i dostałam leki na zapalenie pęcherza. Mocz jest już normalnego koloru ale parcie i ciągle wizyty w toalecie zostały. Nie wiem co się dzieje, jestem zaniepokojona gdyż nigdy wcześniej nie miałam takich objawów. Nie wiem czy to rzeczywiście tylko zapalenie pęcherza czy to związane z kamieniami czy to w ogóle coś innego.Mam 24 lata, i choruje na przewlekłe wzw b. Bardzo proszę o odpowiedź bo bardzo się martwię że coś jest nie tak.
wyniki badania moczu. badania ogólne: leukocyty 25/ul, erytrocyty 380/ul, kwas askorbinowy 20 mg, osad moczu: nabłonki płaskie pojedyncze, leukocyty 1-4 wpw, erytrocyty wyługowane 3-6 wpw, erytrocyty świeże 25-30 wpw, bakterie nieliczne. reszta w normie