Czerwone ujście cewki moczowej

napisał/a: michu9339 2014-08-10 15:55
Witam,
Od ponad 2 lat zmagam się z zaczerwienionym ujściem cewki moczowej (pojawiło sie po kontakcie płciowym. Stosunek odbył się z zabezpieczeniem - prezerwatywa. Bezpośredni kontakt miałem tylko ze stopami partnetki) i pieczeniem przy oddawaniu moczu (nasila się po alkoholu). Zaczerwienienie jest o średnicy ok. 0,5cm i wygląda jakby było mokre, mimo że nie jest. Byłem już u kilku lekarzy i jak na razie bez skutku. Dostawałem colritmazolum, triderm, doksycyklinę i ciprinol. Nic nie pomogło, tylko po ciprinolu jakby zrobiło się chyba lekko mniej czerwone, jednak po skończeniu kuracji jest tak jak było. Miałem robione ogólne badanie moczu, posiew moczu oraz badania krwi w kierunku chlamydii. Wszystko wyszło prawidłowo.
napisał/a: ~Anonymous 2014-08-29 23:57
Dobrze byloby pobrac wymazowka z tych miejsc zmienionych chorobowo i oddac na posiew bakteriologiczny byc moze i mykologiczny.
Co do pieczenia podczas oddawania moczu ,kiedy byla pobierana probka ,przed lekami ,czy po kuracji ,czy w jej trakcie?
napisał/a: michu9339 2014-09-21 12:15
Zrobiłem wymaz i wyszło że mam proteus mirabilis. Urolog przepisał mi Bactrim Forte na aż 20 dni. Biorę już przez 8 dni i nie widać poprawy.