Czerwone policzki, co zrobic?

napisał/a: Angelo12345 2008-01-07 20:04
Witam, nie znalazlem dzialu dermatolog wiec pisze tutaj. Mam problem, mam takie czerwone "placki" na twarzy, jest to dla mnie wielkim problemem. Jestem mezczyzna wiec makijaz raczej odpada. Prosze o porady jakich lekow, kosmetykow itp mam uzywac. Z gory dziekuje za wypowiedzi.
napisał/a: Sig 2008-01-09 08:06
Coprawda nie jestem lekarzem,ale wiem co Ci dolega.Ja mam podobnie,choć jeszcze nie tak mocno.To rumień. Po prostu pod skórą na policzkach masz słabe naczynka,one rozszerzają się i dlatego tak jest. Mnie najbardziej to widać jak np napiję się choć łyka alkoholu (szczególnie wina)lub po wysiłku fizycznym. Wykryła to u mnie kosmetyczka i dostałam na to krem z Kolastyny. Sugeruję Ci udać się do kosmetyczki/kosmetologa, a jeśli to nie pomoże to dermatolog.
W razie czego zajrzyj tu http://torebka.kafeteria.pl/katalog.php ... ist&cat=65 -lista kremów do cery naczynkowej.
napisał/a: Angelo12345 2008-01-10 16:31
a pomogl Ci ten krem?
napisał/a: millo1 2008-01-10 18:11
ja jestem kobietą i też mam czerwone plamy na polikach i nawet dobry podkład nie pomaga. a kremów to już miałam niezliczoną ilość :/ do tego trzeba unikać alkoholu, ostrych potraw, gorących potraw - samych przyjemości, więc ja odpadam.
może się zdecyduje na zabieg u kosmetyczki - podobno jest jakiś, który zamyka naczynka...
napisał/a: Angelo12345 2008-04-01 16:29
Witam odświeżam temat, ponieważ mam pytanie w spr tego zabiegu u kosmetyczki. Orientuje sie moze ktos ile to moze kosztowac i czy rozwiaze to moj problem na zawsze?
napisał/a: millo1 2008-04-03 21:39
byłam dzisiaj z moimi rumieńcami u dermatologa i dostałam rozex emulsję (jeśli dobrze rozczytuje)... zobaczymy, czy coś da, bo póki co to trochę poprawę widziałam tylko po dermacos koncentracie z wit K