czerwone plami na praciu

napisał/a: on23 2008-02-06 14:42
Witam wszytskich od pewnego czasu mam problem a mianowicie na praciu pojawily sie czerwone plami wraz z zaczerwienieniem takim ogniskiem jak by i pod praciem tez wystepuje miescowe zaczerwienienie po sicagnieciu calkowicie skorki nie boli nie peiczenie ani nie swedzi . Takie same objawy posaidam na stopach tez wystepuje wysypka czerwone plamki nei wiemjak do fachowo nazwac. taki rodzaj ogniska wraz zaczerwienieniem. Roznica jest taka ze na stopach wystepuej pieczenie potliwosc oraz brzydki zapach . Bylem u dermatologa miesiac temu ktory stwierdzil ze mam drozdzyce. Dostalem takie leki jak FLUCOFAST 5mg antybiotyk,CROTRIMAZOL,LATICORT KWAS BOPROWY . PO MIESIACU OBJAWY JAK BYL TAK SA . Pare dni temu po wybraniu antybiotyku pojechalem ponownei do lekarza i ten stwierdzil ze za slaby byl antybiotyk i sam nie wie czemu mi nei ustapily objawyprzepial mi kolejna partie lekow takich jak TRIOXAL100 mg CLOTRIMAZOLUM 1%, NOVATE 0,5mg/g to na stopy i na pracie NEMYCIUM 5mg/g A objawy jakie byly takie sa nei wiem co mam robic boje sie zebyto nei byl jaks rak pracia lub inne grozne choroby a STOPY JAK SMIERDZIALKY I POCILY SIE TAK SA NADAL . Prosze o pomoc CO MAM ROBIC
napisał/a: garret 2008-02-07 01:57
Kurde chyba mam coś podobnego. Pisałem o tym w moim ostatnim poście. Też zrobiły mi się plamy na penisie tylko wiązałem to z zapaleniem prostaty. (Jak widać nieszcześcia chodzą parami.) No właśnie bo ja też mam czerwone stopy tzn palce robią mi się mocno - "krwisto" czerwone i też śmierdza i do tego ręce też robią się czerwone a teraz penis zmienił kolor . Z tym, że ja myślałem, że z tymi rękami i nogami to raczej problem z krążeniem bo towarzyszy temu częste mrowienie. A co do penisa to są raczej takie spore czerwone plamy a w nich takie małe jaśniejsze odbarwienia, ale jest to bezbolesne i bezzapachowe. Kurde ciężko to opisać, ale też się tym cholernie martwie tym bardziej, że tak kiedyś nie miałem. W poprzednim poście pisałem, że szukam kliniki gdzie robią dopplerowskie badania penisa, bo wiem, że takie badania się robi. Stopy i ręce jakoś można przebolic, ale kłopoty z członkiem to od razu panika. Apropos stóp to dobra jest maść MYKODERMINA. Smarujesz rano zaraz po kąpieli\prysznicu a póżniej na nogi zakładasz skarpetę. Po paru dniach przestaną się pocić i śmierdzieć.