Czerwone krosty na tatuazu

napisał/a: sober85 2013-03-13 15:59
Witam 26 lutego miale trzecia sesje tatuazu,niestety po kilku dniach od wizyty w studio pojawily sie czerwone krostki.
Tatuaz bedzie zajmowal cale plecy,gore plecow mam juz zrobiona i nie mialem zadnych poroblemow w trakcie gojenia.
Posiadam tez inne tatuaze,wiec wiem jak pielegnowac wytatuowane miejsce na ciele.
Ale stalo sie i potrzebuje pomocy.
Od pierwszego dnia od momentu tatuowania uzywalem masi "Alantan Plus" ,wytatuowane miejsce mylem dwa razy dziennie,przed kazdym smarowaniem mascia.06 marca zmienilem masc na "Bepanthen" ,robie oklady z rumianku i pije wapno.Uzywam mydla antyalergicznego.Mimo braku jakich kolwiek alergi.Niestety nie widac znacznej poprawy i zaczynam sie martwic o tatuaz.
Prosze o rade jak pozbyc sie swedzacego problemu i zachowac tatuaz.
Oto zdjecia trzech roznych etapow wysypki.
napisał/a: sober85 2013-03-13 16:36
To tatuaz pierwszego dnia:
napisał/a: 2015-03-05 10:52
Lepiej uważaj żeby nie dostało Ci się żadne zakażenie... ja tak miałam i później tylko same problemy, ponieważ musiałam usunąć swój tatuaż co oczywiście nie było przyjemne. Usuwali mi w Extrawaganzie w Wawie i te Panie uświadomiły mi, że robiąc tatuaż trzeba udać się do profesjonalistów, bo konsekwencje mogą być naprawdę duże. Twoja skóra wygląda fatalnie, nie zazdroszczę. Najlepiej udaj się do lekarza...