czerwone krostki na łokciach

napisał/a: mumia2 2011-09-27 00:17
Od jakiegoś czasu na łokciach mam czerwone plamki, niewielkie krostki. Ciężko jest mi określić jak długo, ponieważ nigdy mi nie przeszkadzały. Dzisiaj zauważyłam, że jest ich troszeczkę więcej niż było, więc mimochodem zapytałam bliskich czy jest to coś niepokojącego. Potem zaczęłam szukać informacji w internecie. Przestraszyłam się, bo pierwsze co mi wyskoczyło to łuszczyca. Na początku spanikowałam. Teraz zaczynam się zastanawiać. Krostki mnie nie swędzą. Są ze mną pewien czas i nigdy się nimi nie przejmowałam, bo nie dokuczały mi. Co to może być? Czy w początkowych fazach łuszczycy krosty nie swędzą? Nie ma na nich żadnych łusek. Czy możliwym jest, że dostałam jakiegoś uczulenia tylko na łokciach? A może to jakieś kurzajki?
napisał/a: ulna 2011-09-30 13:54
Bez obejrzenia tego nie idzie udzielić konkretnej informacji, nie mniej jednak, jeśli byłoby to o czy myślę, to wystarczy smarować zwykłym kremem typowo nawilżającym jak np nivea, neutrogena do miesiąca powinno ustąpić. Przy tym należałoby się również zastanowić, czy ostatnio nie został zmieniony żaden proszek, balsam do ciała etc.