czerwone krostki na brodzie małe plamki swędzące

napisał/a: ANA... 2010-03-16 18:27
witam od ok. 2 tyg.to mi się zaczeło. Najpierw wybrałam się do dermatologa ale się nie poznał myślał że może alergia też tak myslalam dał tabletki masc sterydową ,pojechalam do alergologa zrobilam testy ale alergii na nic nie mam potem zrobiłam badanie na pasożyty też nic nie wyszło dala antybiotyk dalacin masc triderm i znowu sterydowa maść no i po przeczytaniu ulotki odlozylam ta masc bo sterydy moga jeszcze zaszkodzic niż pomóc no i tak się mecze z tym raz jest dobrze nic na brodzie nie mam a potem po jakimś czasie paru dniach zsypuje mnie czerwona ognistą wysypką tylko na brodzie i bardzo swędzi to... najgorsze że nie wiem co to jest co to powoduje jaki czynnik co mi po masciach jak to i tak wraca i brzydko wyglada moze to posterydowe zapalenie skóry czy trądzik posterydowy duż oczytalam o masciach sterydowych i jakie są skutki uzywania ale co tu jeszcze w tej sprawie można zrobic jakie badanie wykonać i jeszcze dorzuce to że mam w domu od paru miesiecy psa no ale alergii na siersc nie mam