Czerwona twarz , cera naczynkowa

napisał/a: maxmarcinex 2010-01-22 15:05
Witam.

Mam nadzieje ze nie dubluje tematu.
Mam problemy ze skórą twarzy bardzo mi się czerwieni na skutek różnych czynników : wiatr, mróz, stres, słońce...
Bardzo uciążliwe stosowałem przeróżne kremy ale często po zastosowaniu jakiegoś tylko bardziej się czerwienie;/ Lub gdy stosuje te ochronne półtłuste powstają mi zaskórniaki. Wyczytałem ze jest to cera naczynkowa na której dobrze rozwija się trądzik i ja też mam z nim problemy ale nie takie jak z tym czerwienieniem które tak na codzień jest na policzkach głównie ale w jednej chwili potrafi mi się zaczerwienić cała twarz .

proszę o jakieś porady jeśli ktoś sobie z tym poradził..
napisał/a: maxmarcinex 2010-01-23 18:09
nikt nie potrafi mi coś poradzić?
napisał/a: ane7 2010-01-23 18:22
Był już podobny temat -poczytaj.Najwyżej gdybyś czegoś nie wiedział to wtedy pytaj.
napisał/a: maxmarcinex 2010-01-23 18:29
właśnie znalazłem podobny ale wydaje mi się to zupełnie inny problem;/
napisał/a: ane7 2010-01-23 18:30
to pytaj czego nie wiesz i na co nie znalazłes odpowiedzi.
napisał/a: maxmarcinex 2010-01-23 18:34
tak jak opisałem wyżej nie wiem co stosować . jak chce się posmarować jakimś kremem na dzien to robie sie czerwony do tego skórę i tak mam na moje oko tłustą wiec dodatkowo smarownie jej kremem nie poprawia sytuacji . na mrozie na sloncu czy jak sie nawet troche zdenerwuje albo zmecze uprawiajac sport robie sie automatycznie czerwony. mam tego tak dosc ze juz nie wiem co robic;/
napisał/a: ane7 2010-01-23 18:52
A jakich używasz kosmetyków/kremów? podaj nazwę i do jakiej cery ?
napisał/a: maxmarcinex 2010-01-23 19:06
używam aktualnie teraz Bilenda. na dzien i na noc z seri do cery naczynkowej. Wyczytalem tez już szukając wlasnie kosmetykow ze cera naczynkowa jest cera tlusta dlatego powstaja pryszcze itd stosujac kremy powstaja mi dodatkowo zaskorniaki z ktorymi walczyc sie staram pilingiem od Garniera ale tylko okolice nosa czolo broda . najbardziej czerwona i to praktycznie zawsze jest na policzkach dopiero później jak zimno czy slonce czerwieni sie intensywniej i cala.
napisał/a: ane7 2010-01-23 21:57
Proponuję krem do cery tłustej i mieszanej Dax Perfecta Cera Naczynkowa,bądź kosmetyki AA Oceanic cera naczynkowa krem nawilżający na dzień. i na noc.
napisał/a: maxmarcinex 2010-01-23 22:09
Rozumiem ,że to będą kosmetyki na to czerwienienie się , moje pytanie jeszcze jak dodatkowo walczyć z tym przetłuszczaniem się czy pilingi to dobry pomysł ? no i ten trądzik ?
napisał/a: ane7 2010-01-23 22:22
Napisałam Ci przecież. Kosmetyków serii AA Oceanic do cery tłustej jest masa.
Kup sobie do cery tłustej i do cery naczynkowej,bądź ten co Ci podalam Perfekta.
peeling możesz uzywac ale to musi byc peeling do cery tłustej.
napisał/a: jolka28-76 2010-03-21 13:40
PRZEDE WSZYSTKIM NIE KUPUJ KREMÓW W SKLEPIE TYLKO W APTECE ONE MUSZĄ LECZYĆ KUP PILING ENZYMATYCZNY, TONIK DO CERY NACZYNKOWEJ Z TRĄDZIKIEM RÓŻOWATYM I KREM DO CERY NACZYNKOWEJ Z TRĄDZIKIEM RÓŻOWATYM FIRMY PHARMACERIS SĄ REWELACYJNE .PAMIĘTAJ ŻE CERA NACZYNKOWA NIE LECZONA PROWADZI DO TRĄDZIKU RÓŻOWATEGO KTÓREGO SIĘ JUŻ NIESTETY NIE WYLECZY