Czerwona Plama na dużym palcu u nogi!!

napisał/a: Dironixu 2014-09-22 07:27
Witam. Wczoraj bodajże, tak myślę bo dokładnie nie pamiętam od kiedy to mam ale zakładając że od Piątku tzn.(19.09.2014r). Wczoraj podczas grania w piłkę(21.09.2014r.) w korkach czułem ocieranie i ból myślałem że to jednak jakieś otarcie i boli ale gdy przyszedłem do domu zobaczyłem czerwoną plamę na palcu!! Jak sie mocniej stanie na palcu to boli, i jest lekko-twarda(podczas nacisku, przy dotykaniu nie) Stosuję maść ichtiolową z plastrem. Proszę o pomoc! Poniżej zamieszczam link do zdjęcia! Chciałbym się dowiedzieć co to jest i jak to leczyć.

P.S Proszę o nie usuwanie linku do zdjęcia, ponieważ ostatnimi czasy bardzo mało spędzam czasu na komputerze z powodu szkoły, i chciałbym żeby ktoś mógł odpowiedzieć jak się zainteresuje tym wątkiem. Pozdrawiam.


http://i.imgur.com/nClrTmo.jpg
napisał/a: piotrosiama 2014-09-23 10:17
Tak się może zdarzyć na skutek urazu/nacisku itp zdarzeń. Maść ichtiolowa to kiepski pomysł, prędzej maść z wit. A lub coś innego na odnowę naskórka.
napisał/a: Dironixu 2014-09-24 19:53
Witam, akurat tak się składa że mam maść z wit A, to będę smarował to miejsce rano i wieczorem i będzie przyklejany plaster. Odezwę się jak zniknie. Pozdrawiam :)