Czerwienienie sie brody, male krostki

napisał/a: michael8818 2010-08-31 19:21
Nie wiem dokladnie co to za choroba po prostu takie czerwienienie sie brody takie male jakby pryszcze powstaja czy cos nei wiem jak to nazwac. Ale z miesiac temu mi sie juz to pojawiło tak nagle, umyłem sie i po ok 30 min patrze w lustro a tu takie zaciemnienienie na brodzie no i nic z tym nie zrobilem po ok 2-3 dniach samo znikneło. Dzisiaj to samo umyłem sobie twarz tak odswiezajaco i znow to samo co prawda mniejsze ale tez jest. Pisze zeby sie dowiedziec co to za choroba ( wiem ze z opisu jest trudno rozpoznac ale moze sie uda, dodam fote za chwile )

Prosze o szybka pomoc co to za choroba moze byc chwiole przegladalem choroby skory i cos pasujacego znalazłem w tradziku rozowatym ale troche nie za bardzo mi pasuje ten opis.
napisał/a: piotrosiama 2010-08-31 20:00
A ile masz lat ? Czy się golisz ?
napisał/a: michael8818 2010-08-31 22:09
16 i gole sie co ok. 2 tyg. ale watpie zeby to od tego bylo bo sie pojawia nie po goleniu tylko po myciu zwyklym mydem ktorego zawsze uzywam
napisał/a: piotrosiama 2010-08-31 22:31
A jakiej używasz maszynki i jakich środków do golenia ? Bo jeżeli, jak dobrze zrozumiałam, używasz ciągle zwykłego szarego mydła to nie powinno być problemów bo przecież tym mydłem myjesz i inne części ciała. Mydła nie zmieniałeś więc podejrzenie pada na maszynkę i produkt do golenia.
napisał/a: michael8818 2010-09-01 15:13
Nie no uzywam takze roznych zelow pod prysznic ( aktualnie Adidas dynamic pulse). Zel do golenia i balsam po goleniu Nivea for men. Jednorazowka Gilette ( taka niebieska ) aLL. Ale to sie pojawia nie na calej powierzni brody na ktorej sie gole...