Czekolada - stosunek jakości do ceny ?

djfafa
napisał/a: djfafa 2015-04-03 10:53
No nie wiem czy dobre, Ty chyba nie wiesz ile pesto ma kalorii :)
napisał/a: theblackcat 2015-04-03 11:03
:D ja kiedyś pesto na surowo lubiłam wcinac.
A wracając do czekolady.
Milki oreo nie jadłam, ale ta z krakersami TUC tak, parę razy, bo rodzina ją często kupowała :) a raz też ta z preclami jadłam.
Kusi mnie ta z milka z ta pieczona kukurydzą (nie mylić popcornem) też :D kiedyś w dzieciństwie właśnie jadłam taka kukurydzę i mega mi smakowała i zastanawiałam się jak oni to robią ze kukurydza taka jest chrupiącą ale popcorn się z tego nie zrobił :D i aby se przypomnic smak może za parę miesięcy kupie ta milke (za parę bo nie chce jest słodyczy za często.. :P).
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-04-03 11:16
Milka z kukurydzą? I ja o niej nie wiem? Kurcze idę po świętach to Tesco poszukać :)
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-04-03 11:17
O tej mówisz?

[attachment=0:34zfxrrg]Milka-Corn&Choco1.png[/attachment:34zfxrrg]
napisał/a: Konstans 2015-04-03 11:19
o rety !
ależ Wy eksperymenty jecie :)))
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-04-03 11:20
Kto nie eksperymentuje ten nie pije szampana - czy jakoś tak :)))
napisał/a: Konstans 2015-04-03 11:21
djfafa napisal(a):No nie wiem czy dobre, Ty chyba nie wiesz ile pesto ma kalorii :)


do niedawna byłam wielką przyjaciółką tłuszczu, więc spoko :)
ale teraz to sie zmieniło :)))
napisał/a: Konstans 2015-04-03 11:25
djfafa napisal(a):Kto nie eksperymentuje ten nie pije szampana - czy jakoś tak :)))


święta idą, więc może i szampan sie trafi :)))
djfafa
napisał/a: djfafa 2015-04-03 11:30
Po szampanie bekam, a przy świątecznym stole nie wypada, więc pozostanę przy... rudej :)))
napisał/a: Konstans 2015-04-03 11:33
ja w tym roku wypiłam SAMA pół butli szampana i pamiętam do do teraz :)))
także też podziękuję ;)
napisał/a: theblackcat 2015-04-03 14:39
Djfafa, chyba właśnie o ta milke chodzi ale.. Myślałam ze to z taką kukurydza którą lubię, a ona jednak z tymi kukurydzianymi chipsami takimi co sa trójkątne z tego co widzę. :D ale pewnie musi być pyszna i tak.
Co do alkoholu jak już wspominalam - nie pije. Ostatnim razem jak byłam u kogoś na urodzinach w zeszłym roku jakoś w marcu, następnego dnia tak źle że mną było ze do dziś mnie wzdryga nawet alkohol w czekoladkach. I od roku więc nic nie pilam :P
napisał/a: Konstans 2015-04-03 22:07
Spokojnie, ja tez z tych nie pijących a więcej gadających :)))
ale w Sylwestra to sobie odbiłam kilka lat :)

i na kilka mam spokój :)

Natomiast z czeko tak się nie da :(
bo cały czas sie chce :))