czarny kał, nudności

napisał/a: kasia2324394 2014-10-31 12:06
Witam
Od kilku dni jestem przeziębiona. Mam katar, boli mnie gardło, itp. Ale wczoraj zauważyłam czarny kał i dostałam nudności oraz mam biegunkę. Dodam że od kilkunastu dni mam czerwone kropki na języku i bulgocze mi co chwile z prawej strony brzucha na dole. Wyczytałam że czarny kał to objaw nowotworu więc wpadłam w panike. Moze to być jednak spowodowane przeziębieniem i złą dietą ( bo przyznam szczerze nie jadam jakoś zdrowo). Jestem tez osoba która czesto panikuje i zyje w wielkim stresie. Prosze o pomoc.
napisał/a: neurotek 2014-10-31 15:58
Smolisty stolec istotnie jest niepokojącym objawem ale nie koniecznie oznacza on nowotwór, proszę może doprecyzować czy takie stolce już bywały, czy może jest to pojedynczy epizod itp.Jeśli będą się jednak powtarzać te czrne kupy, to trzeba iść do lekarza.
napisał/a: kasia2324394 2014-10-31 19:16
Zauwazylam go dopiero wczoraj. Dzisiaj doszła do tego biegunka. Jestem tez strasznie osłabiona ale to pewnie przez ostatnie przeziębienie i stres zwiazany ze szkołą.
napisał/a: Andzrej 2014-11-01 08:30
Czarny kał to może być przez zawartość krwi.
Bardzo dobrym lekiem ziołowym jest triphala.
napisał/a: neurotek 2014-11-01 12:37
Czarny jak smoła kał,jest objawem dość obfitego krwawienia z górnego odcinka przew.pokarmowego i trzeba wyjasnic co jest tego przyczyną,wydaje mi się że wskazana jest gastroskopia a nie ziółka.
napisał/a: kasia2324394 2014-11-01 13:20
Ale jeśli to przejdzie to przyczyną też było krwawienie? Dodam że żołądek mnie nie boli. Bulgocze mi tam coś tylko po prawej stronie na dole ale żadnego bólu. Martwią mnie też te kropki na języku. Może to być połączone ze sobą?
napisał/a: Konstans 2014-11-01 20:11
Jak dla mnie kazdy objaw nie jest przypadkowy.
I swoiste kropki na języku,i zabarwienie kału, i stan podgorączkowy oraz zmieniona persystaltyka jelit.
Moje pytanie - co jesz przez ten czas?
Czy gorączka obniżyła się?
Czy masz nudności?
Zmieniła się barwa języka?
i jak dzisiaj wygladało wypróżnienie?
napisał/a: kasia2324394 2014-11-01 21:27
Gorączki już nie mam.
Nudności pozostały ale są minimalne.
Barwa kału zmieniła się lekko( zrobila sie jasniejsza, lekko zółta, biegunka ustała).
Co ostatnio jadłam hmm smażone mięso, ciasto, wypiłam dwa drinki 3 dni temu (nwm czy to ma wpływ ale wole podac), słodycze. Szału nie ma z jedzeniem bo traciłam apetyt z dnia na dzień ale dzisiaj zjadłam normalnie 3 syte posiłki.
Język cały czas taki sam (zaczełam tydzien temu pic magnez ale barwa zostala bez zmian).