Cytologia wykonywana przed okresem a jej wynik

napisał/a: nikakg 2015-12-01 08:19
Czy cytologia wykonywana 2-3 dni przed okresem może być błędna? Miałam ją robioną właśnie parę dni przed miesiączka i wczoraj zadzwoniła do mnie pielęgniarka z przechodni żebym dziś udała się do lekarza. Boję się, że to może być coś poważnego. 2 lata temu miałam grupę I
napisał/a: nikakg 2015-12-01 16:29
Neoplazja śródnabłonkowa niskiego stopnia LSIL) związana z infekcją HPV lub dysplasia gradus minoris CIN1

Grupa 3.

Wskazana kontrola za 6 miesięcy

Lekarz stwierdził, że to nic groźnego, zwykła infekcja. Jednakże chyba powtórzę cytologie za 3 miesiące. JAk myślicie?
napisał/a: nikakg 2015-12-09 13:11
Pytanie i prośba o odpowiedź lub wskazówkę. Ze względu na tą moją 3-jkę dostałam Gynalgin i biorę pierwsze opakowanie , czy jest możliwe żebym po którymś z tych leków miała bóle podbrzusza? Często po G. na wkładce pozostaje brązowa wydzielina , raz wydzielona z krwią. Proszę o odpowiedź
krzysiek889
napisał/a: krzysiek889 2015-12-09 15:07
nikakg napisal(a):Pytanie i prośba o odpowiedź lub wskazówkę. Ze względu na tą moją 3-jkę dostałam Gynalgin i biorę pierwsze opakowanie , czy jest możliwe żebym po którymś z tych leków miała bóle podbrzusza? Często po G. na wkładce pozostaje brązowa wydzielina , raz wydzielona z krwią. Proszę o odpowiedź

Witam

W ulotce Gynalgin jest zaznaczone:
"Kurczowe bóle brzucha, uczucie dyskomfortu w obrębie jamy brzusznej, nudności, wymioty,
uczucie nieprzyjemnego smaku w ustach, biegunka, zaparcie, wzdęcia..."

Dla tego ból podbrzusza może być spowodowany przez ten lek.

Pozdrawiam
napisał/a: nikakg 2015-12-09 22:09
Dziękuję za odpowiedź, jednak o ile sobie przypominam przeglądałam ulotkę owego leku i działania niepożądane umknęły mej uwadze hmm zatem czy przy moich wynikach warto zrobić po miesiączce kolposkopię ?